Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, ale ten skowyt dzieciaczków o to że w pierwszej dekadzie marca jest zimno jest żałosny. Ze 20 lat temu, jak zimy były bardziej śnieżne jeszcze o tej porze by śnieg leżał, a ci teraz płaczą CZY BOGODE POPERTOLIŁO?!!11?! bo po kilku cieplejszych dniach wraca typowe przedwiośnie, czyli opady śniegu, deszczu, przymrozki i jednocyfrowa temperatura.
#pogoda #bekazpodludzi ##!$%@? ##!$%@?
  • 10
o to że w pierwszej dekadzie marca jest zimno


@rolnik_wykopowy: Gdyby to jeszcze naprawdę było zimno to można byłoby zrozumieć niektóre narzekania, ale pierwsza dekada marca wyjdzie jedynie lekko poniżej normy i to nie wszędzie. A marzec w normie to odczuwalnie ciepły miesiąc.

Teraz zbliża się spore ocieplenie, ale jednocześnie będzie dosyć wietrznie i mokro, więc te same przygłupy będą płakać, że +15 w marcu to nie jest ciepło, bo wieje.
@rolnik_wykopowy: ogólnie wszystkimi narzekającymi na pogodę w tym kraju (czyli jakimiś 80%) gardzę.
Naród narzekaczy i pesymistów.
Za ciepło, za zimno, za wietrznie, za sucho, za mokro.
No ja #!$%@?ę.
Do Egiptu #!$%@?ć, albo do Brazylii, będziecie mieli stabilną monotonię.
Żyjemy w najlepszej możliwie strefie klimatycznej i wieczne jojczenie.
Marzec, kwiecień, maj to miesiące,gdzie śnieg jest naturalną rzeczą (maj mniej, ale zimni ogrodnicy w połowie miesiąca i przymrozki to norma).
Problem
Ja pierdziele, ale ten skowyt dzieciaczków o to że w pierwszej dekadzie marca jest zimno jest żałosny. Ze 20 lat temu, jak zimy były bardziej śnieżne jeszcze o tej porze by śnieg leżał, a ci teraz płaczą CZY BOGODE POPERTOLIŁO?!!11?! bo po kilku cieplejszych dniach wraca typowe przedwiośnie, czyli opady śniegu, deszczu, przymrozki i jednocyfrowa temperatura.


@rolnik_wykopowy: mam ponad 40 i też mnie ta zima #!$%@?. Kiedyś nie było lepiej.