Wpis z mikrobloga

@mackbig: To spytaj ludzi, którzy przeżyli wojnę czy wolą ruskich czy niemieckich żołnierzy ;) Poczytaj o tym co się działo podczas rozbiorów.

Podpowiem- ruscy to bydło. Dosłownie. Nie obchodzą ich ludzie, wszystko niszczą, jak coś robią to robią to nijak. Nie bez powodu mamy powiedzenie "ruski kwadrat, 3 na 4"
To spytaj ludzi, którzy przeżyli wojnę czy wolą ruskich czy niemieckich żołnierzy ;)


@peszek_leszek: Nie muszę pytać. Widzę ile ludzi zabiło niemieckie bydło i jak przerabiali dzieci na mydło. Poza tym ja pytałem o te "kilkaset lat". To że związek radziecki ma dużo na sumieniu to żadna tajemnica.

Poczytaj o tym co się działo podczas rozbiorów.


W tamtych czasach to nie było nic specjalnego. W prawie każdym zachodnim kraju mógłbym znaleźć
@peszek_leszek:

No popatrz, a mnie i babcie i inna część rodziny ostrzegała, że jeśli będę miała wybór to żebym szła do Niemca, a przed ruskimi się kryła.


A mój dziadek mnie nie ostrzegał bo go spalili w piecu w Oświęcimiu. Ja tam wolę statystyki i opracowania historyczne a nie babkę wykopka.

Podczas rozbiorów nie było nic specjalnego? Dlatego polska pod zaborami ruskimi dalej jest w takim tyle?


Nic specjalnego w porównaniu
@maad: Ja nie mówie, że oni byli dobrzy tylko że byli lepsi od Niemców. To pokazują obiektywne statystyki ile osób zamordowali na terenie Polski (znacznie mniej niż Niemcy) oraz wiele opracowań historycznych. To Niemcy mieli w planach eksterminację Słowian (którzy później bronią ich na wykopie). Nie obchodzi mnie co sobie piszą wykopki o swoich babkach tylko jakie są fakty. I nadal mówimy o Związku Radzieckim a ja pytałem o to co
@sznioo: to jest skaza urodzeniowa, oni mogą być Twoim najlepszymi przyjaciółmi, kochać Cie jak brata, ale jak tylko zrozumieją ze jesteś wolnym człowiekiem tak tylko Cie z nienawidzą, bo wramach miłości chcą władzy nad drugim czlowiekiem
Większość rosjan popierała to co #!$%@? carowie, popierała co #!$%@? sowieccy dyktatorzy i popiera to co teraz #!$%@? putin.


@sznioo: skąd wiesz czy większość Rosjan popiera atak na Ukrainę? Przecież nie ma rzetelnych danych na ten temat to raz, a dwa czemu siedzisz jak ta #!$%@? w necie i płaczesz co ma zerowy efekt, zamiast iść na front i z nimi walczyć, tym bardziej że Polski rząd to zalegalizował?

wszystkich ruskich