Wpis z mikrobloga

Poziom odklejenia fanboyi Messiego mnie autentycznie fascynuje. W Barcelonie po 2015 rok w rok coraz większe upokorzenia, faza pucharowa z topowym klubem i mecz rewanżowy - Messiego nie ma. Juve, Roma, LFC, Bayern, PSG... to słyszę, że Messi dobrze grał, ale Barcelona wtedy lipa. Rok temu z Realem był beznadziejny, nie strzelił karnego - cisza. Dziś po raz kolejny typowy Messi w LM w ostatnich latach, to słyszę, że nie ma w kim z tym PSG grać itd...

Zero odpowiedzialności, zawsze winna drużyna. Człapiący Leoś najlepiej jakby sam grał xD Myślałem, że od takiego piłkarza można coś więcej wymagać. Mbappe chociaż jeszcze jakieś sprinty robił i biegał, a Messi nic xD i ludzie by mu już z 3 następne złote piłki dali xD

#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #ligamistrzow
  • 8
@Rzewliwy_wykolejeniec: chłopie to ty masz jakiś wielki ból dupy o tego Messiego, chłop ma 35 lat jak ma mieć motoryczne aspekty na poziomie 25 latków? xD Messi w pojedynkę tragiczną Barcelone niósł na plecach np. pierwszy mecz z Liverpoolem by później cała drużyna się #!$%@?ła.
Ten uwielbiany Mekambe z podstawowej jedenastki dzisiaj praktycznie jako jedyny z Donnarumma i Marquinhos(36 minuta zmieniony) nie zrobił żadnego udanego dryblingu. To już lepiej mądrze stać
@Kriten33: Prawie robi sporą różnicę. Ale kiedy się mecz komplikował jak na Anfield czy gdziekolwiek na wyjeździe, gdzie trzeba było coś ekstra, to Messi głowa w dół i ... tyle. Tak średnio jak na GOAT'a. Przecież te wyjazdowe kompromitacje przeszły do historii tej niechlubnej i we wszystkich Messi akompaniował właśnie praktycznie swoją absensją. Tak jak dziś, niby w składzie był, ale trochę tak go nie było. Jak wolisz ująć, że w
Jestem fanem Messiego od kiedy tylko zaczynał grać w FCB (2006 rok bodaj) i na przestrzeni tych wszystkich lat nietrudno, moim zdaniem, spostrzec, że Messi takie mecze przegrywa bardziej w głowie niż na boisku. Wystarczy dobry, silny środkowy pomocnik, który się nim zaopiekuje (faule, podcinki, dobre krycie i wyprzedzenia) i Leo jakby traci ochotę do gry. Jednak to też nie jest takie zerojedynkowe - Messi jest graczem, który kocha przestrzeń, chociaż sam
@kamil-talaga-18: Ale mówimy też o gościu który ma tak #!$%@? na pressing że nawet kroku nie zrobi w kierunku przeciwnika stojącego z piłką metr dalej. On w pewnym momencie jak jego drużna przegrywa zaczyna się zachowywać tak ostentacyjnie że to wygląda jakby ktoś jakieś przeróbki robił.
Ja rozumiem że on ma 35 lat, że kondycja nie ta, ale bez przesady żeby w meczu zachowywać się np. tak (i to nie jest
FerdekM - @kamil-talaga-18: Ale mówimy też o gościu który ma tak #!$%@? na pressing ż...