Wpis z mikrobloga

Czyli środowisko PiS-u - i ich media - cynicznie doprowadziło do śmierci niewinnego chłopca, a teraz - zamiast prosić o wybaczenie - zaczęli na pełnej kampanię 2023? W ich rozkładzie jazdy jest dalsze niszczenie tej rodziny, po tragedii jaka tych ludzi spotkała, byleby masować sondażowe słupki? Dobrze rozumiem?

Przepraszam za każdy wpis, w którym sugerowałem, że środowisko PO jest podobne do środowiska PiS-u. To, co się obecnie dzieje, przebija w moim odczuciu praktycznie wszystko za co znienawidziłem polską politykę przez ostatnie ~15 lat. Obrzydliwe.

Oby to był ich koniec.

#neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Czyli środowisko PiS-u - i ich media - cynicznie doprowadziło do śm...
źródło: FqolQ_yWcBkoXZv
  • 24
O wywrotowcach z konfederacji to ja nawet nie mówię. Nie mam pojęcia dlaczego konserwatyści w tym kraju muszą być tak bardzo anty-demokratyczni i tak bardzo nienawidzą obecny porządek.


@Trixie: Myślę, że to dlatego, że konserwatyzm (albo i cała prawica) w swej naturze zawsze jest hierarchiczny. Tradycyjny model rodziny (ojciec głowa, dzieci to bezwolne drony co się mają słuchać, żona siedzi w domu), religia (Kościół Katolicki to chyba najbardziej zhierarchizowana organizacja na
gówniane afery w porównaniu do PiSu, jak zegarek za 40 tysięcy ośmiorniczki, czy chęć ulokowania 3000 imigrantów w Polsce


@Trixie: Czemu ich wybielasz?
- nie chodziło o zegarek sam w sobie, tylko o korupcję
- ośmiorniczki XD - przecież tam było mnóstwo nagrań gdzie przyznawali się do wielu nadużyć i o to chodzi
- o 3000 za dużo, czego mamy potwierdzenie dzisiaj. A pewnie nie skończyłoby się na tej ilości

Co
nie zapomnij o młodzieżówce pisu, konfederacji, którzy będą krzyczeć, że pis po jedno zło.


@Trixie: Dużo całkiem poważnych rzeczy można im zarzucać, ale że są jak PiS? Przecież jest diametralnie inaczej.
Nie mam pojęcia dlaczego konserwatyści w tym kraju muszą być tak bardzo anty-demokratyczni i tak bardzo nienawidzą obecny porządek.


@Trixie: to akurat nie tylko w tym kraju. W USA tak nie jest? Albo z takimi partiami jak AfD czy Vox. Wszędzie tak samo