Wpis z mikrobloga

Czyli środowisko PiS-u - i ich media - cynicznie doprowadziło do śmierci niewinnego chłopca, a teraz - zamiast prosić o wybaczenie - zaczęli na pełnej kampanię 2023? W ich rozkładzie jazdy jest dalsze niszczenie tej rodziny, po tragedii jaka tych ludzi spotkała, byleby masować sondażowe słupki? Dobrze rozumiem?

Przepraszam za każdy wpis, w którym sugerowałem, że środowisko PO jest podobne do środowiska PiS-u. To, co się obecnie dzieje, przebija w moim odczuciu praktycznie wszystko za co znienawidziłem polską politykę przez ostatnie ~15 lat. Obrzydliwe.

Oby to był ich koniec.

#neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu #polityka
Tywin_Lannister - Czyli środowisko PiS-u - i ich media - cynicznie doprowadziło do śm...

źródło: FqolQ_yWcBkoXZv

Pobierz
  • 24
Przepraszam za każdy wpis, w którym sugerowałem, że środowisko PO jest podobne do środowiska PiS-u. To, co się obecnie dzieje, przebija w moim odczuciu praktycznie wszystko za co znienawidziłem polską politykę przez ostatnie ~15 lat. Obrzydliwe.


@Tywin_Lannister: generalnie to każdy średnio rozgarnięty wiedział to już od pierwszych rządów pisu, ci mniej rozgarnieci albo młodsi już wiedzieli to około 2016 i 2017 roku, kiedy robili zamach na TK i sądy oraz zrobili
@Trixie: nie zgadzam się z jaką łatwością przychodzi niektórym kibicom PO stawianie tego środowiska za wzór, co nie zmienia faktu, że głosowałem na nich kilkukrotnie, począwszy od 2014 roku.

W ostatnich latach - jak pewnie zauważyłeś, bo parę razy tu dyskutowaliśmy - postanowiłem podejść do polskiej polityki cynicznie. Uznałem, że na nic więcej z mojej strony ci ludzie nie zasługują. Wkurzała mnie też nieudolność opozycji i ich głupie błędy.

Niestety, to
@Tywin_Lannister: Ale nikt nie stawia ich za wzór. Jest konsensus, że PO była przeciętną, demokratyczną partią, momentami słabą. Problem tylko polega na tym, że to cały czas był standard demokratyczny i cały czas ten kraj się rozwijał. Pod tym względem PO jest jak najbardziej wzorem w stosunku do PISu. PiS nas cofa, PiS to partia autorytarna, dla nich demokracja jest jedynie raz na kilka lat, kiedy są wybory, sondaże są wszystkim.
@Trixie: Wytłumacz mi na czym polegał ten rozwój? Na deflacji, wzroście PKB 1 proc. i kryzysie finansów publicznych które ratowano zabierając pieniądze z OFE? Bo jeśli nie widzisz że PO poniosła porażkę na polu ekonomii to jesteś po prostu zaślepiony. Ja lubię dyskutować w oparciu o liczby i rzad PO był po prostu skrajnie nieudolny, liczby mówią same za siebie. A demokracja też kwitla, szczególnie jak w piątkowe wieczory grasował seryjny
@DrCieplak: No to jak tak bardzo lubisz liczby to zestaw se liczby Polski za PO z liczbami innych krajów regionu i wtedy się wypowiadaj lol No chyba, że rozpatrujesz rozwój gospodarczy Polski w oderwaniu od gospodarki Europy i świata. No ale to idiotyczne podejście xD
@Anthermil: Dokładnie tak. Sprawdź sobie wzrost PKB w Polsce np w okresie 2011-2015 i porównaj do krajów bałtyckich albo Słowacji. Od 2016 roku Polska przescignela Słowację i Węgry, ponadto Grecję i Portugalię.
cały czas był standard demokratyczny


@Trixie: no jak, przecież to od ich zamachu na tk się zaczęły dymy z tą instytucją. jak widzieli że spadają ze stołka to na szybko próbowali nielegalnie tam wrzucić ludzi jeszcze
@Tywin_Lannister: pis już po Smoleńsku pokazał (a niektórzy powiedzieliby, że przypomniał), że po trupach do celu (i to dosłownie) to ich życiowe motto. Ale kto by to pamiętał, to już tak dawno było.