Wpis z mikrobloga

Pisowski świat to świat na opak, świat z odwróconymi wartościami, gdzie zło nazywane jest dobrem, a dobro złem. Gdzie patron kościelnych pedofilii jest jednocześnie patronem tysięcy szkół w Polsce. Gdzie kurator oświaty wychwala pod niebiosa człowieka, który brał udział w obrzydliwej, politycznej kampanii nienawiści, zakończonej śmiercią skrzywdzonego nastolatka...

https://natemat.pl/473396,kurator-barbara-nowak-pozuje-z-szafarowiczem-nie-pluje-na-polske

#polska #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #edukacja #dzieci #4konserwy #polityka
Takiseprzecietniak - Pisowski świat to świat na opak, świat z odwróconymi wartościami...

źródło: swiatnaopak

Pobierz
  • 17
@Takiseprzecietniak: I bradzo dobrze powiedziła, popieram ją. Lewary jak zwykle oburzone na prawdę, że to oni sa patologią i faszystami, a pis jest dobry.
Usun konto pelowski trollu. Wszak to platforma znacznie więcej pieniędzy przeznacza na farmę trolli, a popaprańcy odwracaja kota ogonem i przeczą faktom
To typowe dla nich - oskarżają innych, o to, co sami robią.


@Takiseprzecietniak: To ma nawet swoje określenie w psychologii - projekcja. Wszystko się zgadza:

Mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych uczuć, poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary
@ANTYPOLAND: O, idealny przykład, ciebie też odsyłam:
https://wykop.pl/wpis/70636615/pisowski-swiat-to-swiat-na-opak-swiat-z-odwroconym#250306663

Przypisujesz swoje skrajnie lewackie i marksistowskie poglądy wszystkim innym, tylko nie sobie. Przyjrzyj się dokładnie PiSowi i się zastanów, w którym miejscu jest on choć ciut prawicowy. W rozdawnictwie? W rozkradaniu majątku państwowego? W nepotyzmie czy kolesiostwie? Kolektywizmie czy nacjonalizacji? Która z tych cech należy do typowo prawicowych?
@dr3vil: Trafne uwagi. Z tym, że ja bym dodał jeszcze, że szczególnie wśród pisowskich działaczy partyjnych i medialnych nie brakuje nie tylko paranoików, do takich można chyba śmiało zaliczyć panią Nowak, ale też zwykłych wyrachowanych cyników i karierowiczek, jak na przykład Richard Czarnecki czy Magdalena Ogórek. Głupota z draństwem chętnie się przyciągają.