Wpis z mikrobloga

to nie poznawanie jest tu problemem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@LetticeDeVries: więc problem leży w Tobie ...

albo źle wybierasz, albo jesteś w bliższym kontakcie nie do zaakceptowania w dłuższym czasie

weźmiesz jakiegoś łachmytę co będzie dla ciebie miły, machniesz bombelka, facetowi zrobisz później piekło z życia i będziesz doić alimenty
później strzelisz przypadkowo kolejnego bombelka z jakimś dochodzącym gachem i w wieku 38 lat będziesz samotnom
@LetticeDeVries zabawne i przykre jednocześnie jak mirki tu wyjaśniają i się ślinią. To tylko pokazuje frustrację jaka panuje w społeczeństwie i w sumie to zgadzam się z przedmówca mi (,)
skąd to wywnioskowałeś? xD


@LetticeDeVries: z osobistych obserwacji. Pewne schematy się powtarzają.
Podchodzisz pod 30-tkę, zaraz wejdzie desperacja, bo mamusia chce wnuczków, koleżanki też mają itd.
Jak się trafi jakiś zainteresowany, to zamiast sprawdzić, trochę razem pomieszkać, to po roku ślub, bo zaraz pojawia się bombelek i o ile wcześniej się nie układało, to w małżeństwie jest fatalnie. Idą papiery rozwodowe, on trochę powalczy, do roku orzeczone alimenty. Do 2-3 latach
@lexico: z obserwacji swoich koleżanek jak rozumiem? bo ja jestem bezdzietną lambadziarą i nie zamierzam tego zmieniać, jedyne dzieci jakie toleruję to małe kociaczki. Mieszka mi się świetnie z przyjaciółką i tego też nie zamierzam zmieniać na rzecz niespłacalnego kredytu. A stały dostęp do seksu owszem, przydałby się, ale bez przesady - do desperacji w tym względzie jeszcze mi daleko. Więc niezbyt trafna psychoanaliza xD
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: po primo, nie spermię, po secundo, ty nie spermisz, a też koninę walisz, więc nie wiem z czym masz problem kolego... Ja przynajmniej się nie łudzę, że coś się zmieni, i wybrałem anime babki zamiast normalnych i bawię się świetnie, a ty będziesz do usranej śmierci się oszukiwać, że mooooże gdzieeeeś tam jaaaakaś kiedyś cię zechce. Zaakceptuj rzeczywistość chłopie, życie robi się prostsze i przyjemniejsze
i nie zamierzam tego zmieniać


@LetticeDeVries: pozwolisz, że wypiszę czerwone flagi:

1. Nie chcesz dzieci (odpada połowa mężczyzn)
2. Kociara (to nawet na spacer nie wyjdzie z psiakiem)
3. Mieszka z przyjaciółką, nie ma swojego mieszkania (niezaradna, niesamodzielna). "Przyjaciółka" w pakiecie.
4. "do desperacji w tym względzie jeszcze mi daleko"
5. Stosowanie "xD"