Wpis z mikrobloga

Odkryłem tożsamość jednego z naszych rodzynków. Nie wiem który to dokładnie, bo jest ich kilku, ale godność jednego z nich to Piotr Leśniewski. Identyczny styl wypowiedzi, identyczne wrzucane wykresy, identyczne atakowanie wszystkich dookoła ;D

1:1 tylko trzeba zamienić wykop na twitter ;D

https://twitter.com/PiotrLesniews

#nieruchomosci #mieszkanie
Pobierz haha123 - Odkryłem tożsamość jednego z naszych rodzynków. Nie wiem który to dokładnie...
źródło: pastauwujkufoliarzu
  • 6
Dobra, to będzie pastaowujkufoliarzu na 100%, bo on nawet na wykopie wałkuje ten temat w identyczny sposób XD Identyczny, normalnie 1:1. Dodatkowo nikt nie przedstawiał tych uwag oprócz niego.

Piotr Leśniewski = pastaowujkufoliarzu.
Pobierz haha123 - Dobra, to będzie pastaowujkufoliarzu na 100%, bo on nawet na wykopie wałkuj...
źródło: pastaowujku
Piotr Leśniewski = pastaowujkufoliarzu.


@haha123: on to inne konto ma na twitterze, na dodatek Piotruś lajkuje posty Ronalda - prawdziwemu pastaowujkufoliarzu nigdy na myśl by nie przeszło polajkować post swojego nemesis, arcywroga, guru spadkowiczy
Piotruś lajkuje posty Ronalda - prawdziwemu pastaowujkufoliarzu nigdy na myśl by nie przeszło polajkować post swojego nemesis, arcywroga, guru spadkowiczy


@Kokosero: wątpię, aby to miało związek.

Raczej algorytm wygląda tak:
Jeżeli ktoś jest w miarę rozpoznawalny w branży nieruchomości i napisał na Twitterze o wzrostach to daj lajka. W przeciwnym wypadku spróbuj sprowokować.