Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem w urzędzie z moją dziewczyną złożyć wniosek o zmianę numeru, bo chodzi o kartę pobytu (chodzi o wezwanie na odciski palców - na początek dzwonią, a potem jest list z urzędu z datą i dodatkowymi dokumentami, które trzeba dołączyć)
I przed nami w kolejce była jakaś para tfu rosjan, bo dziewczyna poznała ich po paszporcie.
Para tych tfu rosjan podchodzi do okienka i się zaczęło xD
Normalnie pierwszy raz byłem zadowolony z Polskiej biurokracji, bo generalnie ci tfu rosjanie musieli wypełnić jakiś wniosek, ale że po polsku ani słowa, jedynie ta kobieta (w domyśle żona) coś tam dukała, to nie wiedzieli który wniosek, jaka sprawa, zupełnie zero, a ten gość miał całą koszulkę dokumentów (coś jak w tym odcinku o biurokracji w świecie według kiepskich xD).
No i ta para nie wiedziała o co chodzi, na to CHAD Pani z Okienka do nich - no to jak się Państwo zastanowią, to przyjdą, tylko zanim przyjdą, to muszą jeszcze anulować wnioski w pomorskim i kujawsko pomorskim bo tam też składali wniosek o kartę pobytu - Dziękuję następny numerek xDDDD

#biurokracja #urzad #polska #ukraina #kartapobytu #czujedobrzeczlowiek
  • 11
@GwachQar: bo to ludzie tacy jak my. skąd wiesz, że ta para jest turbo fanami putina? urodziłbyś się 600 kilometrów bardziej na wschód, to też byłbyś rosjaninem i też być może przyjechałbyś do polski, aby uciec przed poborem czy coś, i jakiś lokals robiłby z ciebie heheszki na wypok.peel
@lubelskikabanos Ukraińcy cywile to też tacy sami ludzie jak my i są mordowani, gwałceni, torturowani nawet dla rozrywki mimo, że nie mają nic wspólnego z wojną i nie są turbo fanami wojny.
Gdybym urodził się 600km... co by było gdyby zostawmy na później.
Po drugie gdybym chciał uciec przed poborem, to uciekałbym do kraju, który nie jest największym sojusznikiem napadniętego kraju lol xD
@GwachQar: mentalnośc plemienna widzę. idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy mieć zakaz wjazdu do niemiec, bo są tam rodzynki z polskim paszportem, co kradną helmutowi samochody. takie coś też wcale nie jest lepsze od myślenia jakiegoś rosjanina, który jest przesiąknięty propagandą z kanału rassija 1 i pogaduszek sołowjowa