Wpis z mikrobloga

No chociaż redakcja Czasu Reakcji wydała oświadczenie.
Jeśli chodzi o Radio nie można im zarzucić jak prowadzą audycje interwencyjne. Jaka muzyka leci a jest o dwa kroki przed RMF i Radio Zet. Jakie fajne są programy poranne. Jak wchodzą w miasto i region. Młoda kadra prezenterska.
Ale ich największym minusem jest dział publicystyki przestałem słuchać jak zaczął je prowadzić pan Kobalczyk oraz audycje polityczne. Te dwa piony są do wymazania i zbudowania od nowa #szczecin
  • 7
@zajzerek coś czuję że ładnie mieli skrzynkę telefoniczną zawaloną komentarzami na temat ostatniej sprawy, a i pewnie chcieli się zabezpieczyć na wypadek telefonów "na żywo".

RS słuchałem właściwie już tylko dla Czasu Reakcji, ale po ostatnich wydarzeniach jakoś straciłem ochotę nawet na to :/
@zajzerek: > Jeśli chodzi o Radio nie można im zarzucić jak prowadzą audycje interwencyjne.

Nie, wcale. Narzucanie swoich tez słuchaczom, dobieranie "ekspertów", z którymi zgadza się linia polityczna stacji, narzucanie własnego światopoglądu redaktorów, robienie z obywateli debili. Czas reakcji dobrze zaczynał wiele, wiele lat temu. Aktualnie szoruje po dnie.