Wpis z mikrobloga

@Ka4az pranie ciuchów porównywać do bycia brudasem, ja #!$%@?ę, wchodzisz na wyżyny fikołków. XD Czy ty w ogóle widzisz i rozumiesz co ty piszesz? :D

Ty naprawdę jesteś oderwanym od rzeczywistości człowiekiem ze srogimi urojeniami. I to tak bardzo nieporadnym życiowo. :D

No nic. Jak ci mamusia przestanie gacie prać to może coś ci się w resztkach mózgu przestawi.

  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier naucz się czytać ze zrozumieniem. Ty porównujesz, ze pranie to jest to samo co przepranie bokserek w umywalce. I to kilka razy.

Mama już dawno mi prania nie robiła, a szkoda :)

Po prostu śmieszy mnie, że ludzie nie widza problemu żeby na 7 dni spakować 3 pary majtek. To nie jest normalne. To nie jest druga para butów, która zajmuje sporo miejsca. Śmiem twierdzić, ze wzięcie 7 par zamiast
  • Odpowiedz
@Ka4az to jest zupełnie normalne i nie ma w tym najmniejszego problemu, ale mówię, jak ci mama przestanie robić pranie to być może to ogarniesz ojkiofobie i niedorajdo życiowa. :D

ewentualnie przeprać


Ale przecież:
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier:

Pranie = przepranie noszonych cały dzień bokserek. Fuj.


Jeżeli jesteś na tyle tępy, że nie zrozumiałeś od początku mojego porównania to przykro mi. A w ogóle jakiś kompleks mamy masz czy co? Twoja Cię nie kochała, że ciągle o tym wspominasz?

Kończę dyskusję, bo nie dość, że jesteś debil, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to masz dziwny kompleks braku miłości od matki. Powodzenia w życiu z 3 parami bokserek.
  • Odpowiedz
@Ka4az: ojej, ale się niedorajda i brudas odpalił. :D

Kończysz już który raz brudasie? Dziesiąty? XD No nie idź. Większe fikołki rób, więcej musisz!

Nie no, kończ już, kończ i idź prania się ucz nieudaczniku. :D
  • Odpowiedz