Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Trochę się #!$%@?. Słyszałeś kiedyś o speed hikingu i całym tym trendzie chodzenia pokonywania szlaków w wersji ultralight? Plecaki czasami poniżej pół kilo, namioty, czy tam tarpy podobnie, lekkie buciki, wyposażenie minimalistyczne i okrojone i skrupulatnie wyliczone, wszystko ważone co do grama itd. itd. Ludzie, którzy tak chodzą absolutnie nie bawią się branie 7 par gatek, tylko robią przepierki. Pomijam, że tą bieliznę też na ogół biorą jakąś tam super
@Krupier: serio jedziesz na wakacje i zamiast wziąć 7 par majtek to bierzesz 3 i je pierzesz? Ja jadę na wakacje odpocząć i pozwiedzać, a nie martwić się, że mam brudne majtki i nigdzie pralki :)
@Ka4az Ale gdzie Polacy mają taką opinię poza twoją głową, pusty ojkofobie? Bo ja połowę swojego życia mieszkam poza Polską i w życiu nie słyszałem, żeby ktoś nas wyzywał od brudasów. A pranie gaci zajmuje kilka minut i tym bardziej nie jest to problemem w ciepłych krajach, gdzie będą suche po kilku minutach na słońcu, więc nie szukaj na siłę jakichś głupich argumentów pod swoje własne zdanie i po prostu przyznaj chłop
serio jedziesz na wakacje i zamiast wziąć 7 par majtek to bierzesz 3 i je pierzesz? Ja jadę na wakacje odpocząć i pozwiedzać, a nie martwić się, że mam brudne majtki i nigdzie pralki :)


@Ka4az: jeśli mam się spakować tylko do małego podręcznego to biorę, jakiś problem? Mnie nie przerasta poświęcenie pięciu minut przed snem na wypranie gaci i nie koliduje to w żaden sposób z wypoczynkiem. :)

Ale widzę,
@Krupier: Trzeba być po prostu idiotą żeby jechać na wakacje i nie wziąć MINIMUM tyle majtek ile dni się tam spędzi. Pranie nie ma tu nic do rzeczy. To po prostu higiena, tym bardziej tak ważna jak intymna. Ale nie 3 pary majtek to za dużo do plecaka. Fuj #!$%@? brudasy.

Ale gdzie Polacy mają taką opinię poza twoją głową


@romek898: Przejedź się komunikacją miejską, przejdź się po galerii handlowej.
Trzeba być po prostu idiotą żeby jechać na wakacje i nie wziąć MINIMUM tyle majtek ile dni się tam spędzi. Pranie nie ma tu nic do rzeczy. To po prostu higiena, tym bardziej tak ważna jak intymna. Ale nie 3 pary majtek to za dużo do plecaka. Fuj #!$%@? brudasy.


@Ka4az: nie. Trzeba być idiotą by tworzyć taki urojony wysryw. Przerasta cię wypranie kilku gaci i tyle. Jesteś po prostu niedorajdą
@Krupier

Dobra brudasie, bo szkoda z wami rozmawiać. Pralka nie ma nic wspólnego z tym, że zabranie 3 par majtek na 7 dni to po prostu niedbanie o higienę. Tak ci szkoda tych kilkunastu gramów więcej? Bo miejsca zwinięte bokserki zajmują mniej niż termos. Wstyd.
@Ka4az: szkoda ci rozmawiać bo nie masz argumentów na to by poprzeć swoje brednie. Na 30 dni wyjazdu też będziesz brał 30 gaci?

Z pralką wyskoczyłeś ty, sam napisałeś, że nie chcesz się martwić, że nigdzie pralki nie ma by gacie wyprać. XD

Jesteś niedorajdą życiową i tyle.

@Krupier

No ty dajesz super argumenty. Co innego jest jechac na 30 dni, a co innego 7 dni. Serio, kończę temat, ale nie wiedziałem ze tyle brudasów jest na wykopie.
@Ka4az nie, to nie co innego, ot różnica w czasie. To gdzie jest granica, po której można prać gacie, a nie brać po jednych na dzień? 7 dni? 15? 20? Ile?

Naucz się po prostu, że małe pranie można sobie zrobić bez pralki, to nic trudnego.
@Krupier: Powtarzam, jeżeli dla ciebie to problem i ŚWIADOMIE na 7 dni pakujesz 3 pary majtek to jesteś brudasem. Proste. Nikt nie mówi, że nie możesz przeprać gaci ręcznie w umywalce, ale jest różnica jak zdarzą się sytuacje, gdy jesteś do tego zmuszony, a sytuacja gdzie CELOWO bierzesz mało gaci, żeby je PRZEPRAĆ.
@Ka4az powtarzam - nie, nie jestem ponieważ nie chodzę w brudnych gaciach, nie przerasta mnie wypranie ich w przeciwieństwie do ciebie, który potrzebuje pralki by uprać kawałek małego materiału. Mam mały bagaż to biorę racjonalnie tyle rzeczy ile potrzebuję. Nie potrzebuję gaci na pełne 7 dni skoro mogę sobie je uprać na bieżąco. Proste.

A ty jesteś po prostu nieporadny życiowo.