Wpis z mikrobloga

@archubuntu: W jakich hasłach się to pojawia? Poza heheszkami to podobnie można by sobie pożartować z idola "silnych mężczyzn" Nietzschego - co okazał się K0n1arzem. Ogólnie dużo wybitnych było srogo pojechanych (Lovecraft, Van Gogh, 90% muzyków) ryzyko zawodowe w sumie.


@Urajah: k0nfiarz widzi świat zero-jedynkowo, tracisz tylko czas
@archubuntu: Fiu fiu. Coz za rozpasane towarzystwo. Ty mi #!$%@? juz tu nie odwracaj uwagi od prawdziwych zlodzieji.

Ani nie kieruj mojego gniewu na niewinnych braci i siostry moje.

Bo zaden "pedal" ani lewak ani zadna odklejona feministka nie zrobila nam nic tak naprawde zlego. Malo tego. Nawet ten ostatni #!$%@? ktory zeruje na naszej pomocy jego rodakom. Tak. Tacy tez sa. Sa Ukraincy ktorzy przyjezdzaja gangami i wyludzaja swiadczenia. Hieny.
@archubuntu: In May 1974, Firestone was called home to St. Louis following the news of her brother Daniel's death. She was told he died in a car crash, but later came to know the true cause of death, a gunshot wound to the chest.[3] Her brother's apparent suicide shook the family's Jewish Orthodox beliefs and sent Shulamith Firestone into a battle with mental illness.

No tak, to mental illness na pewno
@archubuntu: Ta historia o tej radykalnej feministce jest bardzo ciekawa - wypowiadała się przeciwko idei posiadania rodziny, sama umarła samotnie z głodu, a ciało odkryto po miesiącu gdy sąsiedzi poczuli smród rozkładającego się ciała. Tragiczne, szkoda kobiety, niestety są ludzie którzy nie są chorzy psychicznie a i tak idą jej śladami
podaj źródło tych urojeń


@pernambucanoAugusto: W sensie wiadomo, że te 90% to wziąłem z instytutu danych z d... Natomiast jak spojrzysz na większość gwiazd to widać tylko tragedie życiowe: Elvis, Jackson, Mercury. No i klub 27 raczej kojarzy się z muzykami, niż z np. informatykami.

Zresztą z pisarzami jest podobnie (jak się poczyta autobiografię Kinga to jego "Buszujący w Zbożu" i "Carrie" to opowiastki na dobranoc).