Wpis z mikrobloga

@niesmieszny_czlowiek kurde masz dziwne podejście. ja myślałem kategoriami: nauka obsługi motocykla jakieś drobne naprawy samodzielnie, prostota budowy, tanie części no i przede wszystkim jaki rodzaj jazdy mnie interesuje a nie czy się rizpoerdole czy nie
xd
jak zakładasz z góry dzwon to zasadniczo jaki model motocykla wybrać to twój najmniejszy problem bo na każdym tak samo idzie się zabić.moze pomyśl nad ubezpieczeniem na życie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@niesmieszny_czlowiek: Honda nc750 różne warianty, różne ceny w zależności od rocznika. Idealne na pierwsze moto do miasta. Niska waga, zwrotny. Ma schowek na kask w miejscu baku. Mało pali i jest nie awaryjne. Dźwięk dwóch cylindrów nie zachwyca to z wad
@niesmieszny_czlowiek: Jeśli boisz się gleby, to szukaj nakedów. Parkingówka, szlif, gleba w końcu przyjdzie - prędzej, później ale przyjdzie. Jeśli nie na ulicy, to już na torze z dużym prawdopodobieństwem się przydarzy. Nie to, żebym straszył niepotrzebnie, ale stare chińskie przysłowie: "motocykliści dzielą się na dwie grupy - tych, którzy glebę już zaliczyli i tych, którzy zaliczą" skądś się jednak wzięło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ER6 to
@niesmieszny_czlowiek: ogolnie to jest standardowy pakiet na początek, z650, sv650, mt07, honda tez ma cos w tym segmencie. Polecam sie przejsc do salonów i wybrac co Ci najbardziej odpowiada :)

MT z tego pakietu jest chyba najmniejszy i najlżejszy. Ja sam wybralem SV i jestem bardzo zadowlony, charakterystyka V-ki i rozmiary troche większe niz MTek :)
MT07 - bardzo dobry wybór na pierwsze moto ;) Prowadzi się jak rower ( ͡° ͜ʖ ͡°) Silnik jak na tę moc jest dość żywiołowy i ma fajną charakterystykę oddawania mocy. Nic tylko brać :D
@niesmieszny_czlowiek: Z doświadczenia Ci powiem, że od razu kupuj co Ci się podoba i na co Cię stać. Jak masz głowę na karku i nie #!$%@? za innymi bo trzeba ich dogonić, tylko jeździsz swoim tempem adekwatnym do umiejętności, to nie ma co patrzeć, że: "a kupię sobie teraz 250cc na spokojnie, a potem zmienię na mniejsze" tylko od razu kupować coś co się podoba.