Wpis z mikrobloga

W Polsce dzietność spadnie poniżej 1.0 i to już niedługo.

Napisała do mnie na Instagramie znajoma – zobaczyła mnie na #tinder po to, aby wytłumaczyć mi, że mam "zły opis, bo nie jestem wysoki i wysportowany".

Kij że mam 185cm, od 15 lat regularnie ćwiczę (z przerwą na covida który wypalił mi płuca) nigdy nie miałem nadwagi za to w okresach intensywniejszego treningu mam zarys mięśni na brzuchu – nie, dla niej wysoki zaczyna się od 190cm a wysportowany to 60cm w łapie i bary jak drzwi od stodoły, innych sylwetek nie uznaje. Jakby pokazać jej np. olimpijskich maratończyków to oni nie są wysportowani, bo nie mają bica większego niż udo.

Ona sama 164cm średnia z ryja, ale duże cycki i pośladki więc ego podpite przez spermiarzy aż do księżyca. Do tego jakaś gównopraca na recepcji za „w okolicach minimalnej” i odrealnione wymagania co do facetów.

Polaków nie będzie, bo od wielu pokoleń polscy faceci to pipy i teraz poniesiemy tego konsekwencje. Od dekad Polacy wychowują swoje córki na „puszczalskie księżniczki” co mocno widać w mediach i tego nie da się już naprawić. Brak silnej, stanowczej ojcowskiej ręki a czasem permanentny brak ojca (dziecko samotnej matki albo ojciec 90% życia w robocie z dala od domu) nie dość, że zrobił swoje, to jeszcze będzie tylko gorzej i gorzej bo faceci o ile w ogóle widują swoje dzieci, to mają coraz mniej do gadania w kwestii wychowania...

Dziś mamy w Polsce przeciwieństwo „szariatu”: kobiety robią co chcą, prezentują sobą prawie nic a wymagają od faceta bycia w top 0.01%.

Nie mówię, że wszystkie takie są, ale serio wśród kobiet 15-35 które nie są w związku, mamy dziś takie odloty, że za kilka lat 1 Polak na 10 będzie miał zaszczyt związać się z polską witaminką, z czego te związki to będą nie z modelkami a raczej „kolumbryna 160cm-100kg wagi, non stop papieros w ryju, brak pracy, mocny, źle dobrany makijaż a jedyne osiągnięcie w życiu to prawie zdana matura i dwója dzieci”.

Te ładne pewnie wyjadą z kraju do „lepszego życia” albo będą szukać facetów w śród bogatych i ustawionych życiowo. Szkoda tylko młodych Mirków, bo jak za X lat będą mieli 18-19 lat, to ich nieulane rówieśniczki będą celować wyłącznie w modeli, Oskarków deweloperskich czy prezesów firm…

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #polska
wqeqwfsafasdfasd - W Polsce dzietność spadnie poniżej 1.0 i to już niedługo.

Napisał...

źródło: vRUCPwxPlXwjz1co

Pobierz

Chłop 185cm to

  • niski 14.9% (339)
  • średni 14.0% (317)
  • wysoki 61.4% (1394)
  • b. wysoki 9.7% (221)

Oddanych głosów: 2271

  • 56
@wqeqwfsafasdfasd: Totalnie nie powinieneś się interesować wysrywami jakichś tępych bab. Nie oszukujmy się, jakieś 80% społeczeństwa to zwykłe robaki, które służą temu żeby zarabiać na nich pieniądze. Ich wyobrażenia na temat życia są wykreowane przez właścicieli mediów, a te służą utrzymywaniu ich w stadium konsumpcjonizmu i wierze w to, że zasługują na dużo więcej niż mają. Jeżeli chcesz znaleźć osobę, partnerkę, która jest poza tymi 80% mięsa, to na początek wywal
@wqeqwfsafasdfasd: ale z kobiego punktu widzenia ona ma rację. Tzn. Kobiety są nastawione na zdobycie top samca, zawsze tak było. Liczy się top 10%, przeciętnych typów <180 cm, skinny fat to ona nawet nie zauważa, jakby nie istnieli. Na Ciebie chociaż zwróciła uwagę.

185 i wysportowana sylwetka na nikim wrażenia nie zrobi, zwłaszcza że odpala tindera i tam na 195 z perfekcyjną sylwetką.

Próbuj w Azji, tam może 185 zrobi na
@wqeqwfsafasdfasd: ale wy macie problemy. Nic dziwnego, że rynek matrymonialny tak wygląda skoro słuchacie się opinii randomowych idiotek. A to co czytam na niektórych tagach odnośnie tematów damsko-męskich to normalnie ręce mnie opadli.
Sam mam 180cm i uważam się za wysokiego. Nigdy nie mialem problemu, by zagadać do kobiety, wyrwać ją na jedną noc lub związać na dłużej. Kwestia samooceny i pewności siebie. No i warto mieć wszystkie zęby, bo to