Wpis z mikrobloga

16 Trzymano zaś wtedy znacznego kierowcę, imieniem Alonso. 17 Gdy się więc zebrali, spytał ich Lawrence: «Którego chcecie, żebym wam zatrudnił, Alonso czy Kubicę, zwanego Jednorenkim?» 18 Wiedział bowiem, że przez zawiść Go trzymali na rezerwie. 19 A gdy on odbywał przewód testowy, żona jego przysłała mu ostrzeżenie: «Nie miej nic do czynienia z tym Sprawiedliwym, bo dzisiaj we śnie wiele nacierpiałam się z Jego powodu». 20 Tymczasem brytyjska mafia i FIA namówili tłumy, żeby prosiły o Alonso, a domagały się odejścia Kubicy. 21 Pytał ich Lawrence: «Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam zatrudnił?» Odpowiedzieli: «Alonso». 22 Rzekł do nich Lawrence: «Cóż więc mam uczynić z Kubicą, którego nazywają Jednorenkim?» Zawołali wszyscy: «Do WEC z Nim!» 23 Namiestnik odpowiedział: «Cóż właściwie złego uczynił?» Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: «Do WEC z Nim!» 24 Lawrence widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: «Nie jestem winny kariery tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz». 25 A cały lud zawołał: «Krew Jego na nas i na dzieci nasze».
26 Wówczas zatrudnił im Alonso, a Kubicę kazał ubiczować i wyrzucił z Formuły 1.

#f1 #powrutcontent
Pobierz szumowina_wadowicka - 16 Trzymano zaś wtedy znacznego kierowcę, imieniem Alonso. 17 G...
źródło: Lawrence-Stroll-defends-Lance-Formula1news.co_.uk_.v1
  • 4