Wpis z mikrobloga

@zadrawoku: a biedni w sprawie podatków dla bogatych. Na tym polega demokracja, która jest najlepszym systemem dopóki obowiązują podstawowe zasady, których musi przestrzegać nawet większość
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: nie na tym polega rzecz, że typ jest "za młody", a na tym że po prostu nie ma pojęcia o czym mówi i wrzuca tezę kretyńską, tj. "WRÓCIĆ MOŻE KOMUNA".

Nie, nie może. Ten głupi tekst to chochoł prawaków, chapany przez najniższe intelektualnie warstwy społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: podobnie jest z moja rodzina która jest mocno za pisem, mam lat 29, mieszkam w Warszawie, zarabiam więcej niż mój brat z żona razem, sporo w życiu zwiedziłem, trochę tez doświadczyłem i osiągnąłem ale zawsze gdy pojawia się temat polityki slysze „ty młody jesteś, będziesz miał dorosłe obowiązki jak rodzine i dzieci to zrozumiesz” kończąc zdanie z głupim krótkim smiechem. Nic tak nie boli jak to. Skończyli studia które gowno
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: Ten typ powie wszystko, nawet potopu szwedzkiego nie będzie znowu chciał, albo układania piramid przez niewolników jeśli mu to da 0,001% głosów, a potem to już prosto poseł, minister, tu milionek tam milionek i tak się żyje
  • Odpowiedz