Wpis z mikrobloga

Znowu siedzę po północy w maku, bo nie chcę wracać do domu. Czeka mnie tam tylko gnicie przed kompem. Zastanowiłem się nad swoim życiem i uważam że to religia częściowo zniszczyła mi życie. Jako nastolatek byłem głęboko wierzący. Uważałem że sex bez ślubu to straszliwy grzech więc unikałem kontaktu z kobietami jak mogłem, że picie z kolegami to nie dla mnie bo to patola a ja jestem ten lepszy. Na imprezy bałem się chodzić bo tam ćpanie i ruchanie a przecież to ja jestem ten porządny więc to nie dla mnie. Dzisiaj mam 33 lata. Zero znajomych, zero kumpli. Zero jakiegokolwiek doświadczenia z dziewczynami. Nie mam się do kogo odezwać. Teraz uważam że kościół rzymskokatolicki ma wiele cech sekty. Mówią ci jak masz żyć. Same zakazy, nakazy i absolutne posłuszeństwo władzom kościoła ŚWIĘTEGO. Częściowo jestem #!$%@? z powodu religii i ich chorych zasad. Szkoda że zrozumiałem to tak późno.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Znowu siedzę po północy w maku, bo nie chcę wracać do domu. Czeka mnie ta...

źródło: temp_file.png3999033616622015922

Pobierz
  • 55
@HAL__9000

To kreatury twojego parszywego pokroju tworzą innych, po czym obwiniają ich za to, że nie odnajdują się w fatalnym świecie.


Nie dość że przegryw to jeszcze agresywny..
Tutaj już można wyciągnąć wnioski.. to nie świat #!$%@?ł ci życie.. to twój parszywy charakter odrzuca od ciebie.
A jesteś zbyt leniwym narcyzem by nad nim pracować, gdyż "nie jest to wystarczająco interesuje"

Kto chce, szuka sposobu.
Kto nie chce, szuka powodu.

EOT
@dziobnij2: nie religia ci życie zniszczyła tylko chciwość, bo liczyłeś na największą nagrodę myśląc że ha oni pójdą do piekła, a ja sobie poczekam i trafię do nieba. Chciwość i pycha, przekonanie, że jesteś lepszy od innych. To był twój wybór by w to wierzyć, im dłużej będziesz żyć w przekonaniu że ktoś cię skrzywdził, tym dużej będziesz się utrzymywać w takim stanie. Pozwól sobie zaakceptować swój własny błąd, pogodzić się