Wpis z mikrobloga

Korzystałem przed chwilą z pomocy #chatgpt Plus i okazało się, że miał dostęp do strony internetowej, więc to, że pisze, że "Jako model językowy nie jestem w stanie przejrzeć kodu strony internetowej" to jest ściema.
Pytałem o CSS, responsywność na stronie i generował mi kod, po czym napisał coś w stylu "podaj adres strony, żebym mógł to sprawdzić, lub podaj więcej szczegółów". Z ciekawości podałem adres strony, bo już kiedyś to samo mi napisał, po czym odpowiedział, że nie ma dostępu do internetu.
Po podaniu adresu zaczął rzekomo analizować kod strony i podawać mi gotowy CSS. Z racji tego, że trochę z nim "rozmawiałem" i podałem mu niektóre dane, nie mogłem zweryfikować, czy faktycznie widzi stronę, czy wymyśla, więc poprosiłem, żeby podał elementy menu na stronie, którą widzi i faktycznie podał wszystkie elementy znajdujące się w menu, a tego mu nie podawałem nigdy. Przez jakieś 10 minut był w stanie przeglądać stronę i podawać mi na bieżąco rozwiązania css dla niektórych elementów, a po pewnym czasie napisał, że nie ma dostępu do strony internetowych i koniec. Więcej nie jest w stanie przeglądać xD Ktoś z Was tak miał?

#technologia #chatgptplus #sztucznainteligencja #webdev
  • 4
  • Odpowiedz