Wpis z mikrobloga

Panowie i panie..Sprawa wygląda tak nie chwaliłem się tym nigdy na wykopie ale mam dopracowane do perfekcji fejk konto atrakcyjnej 18 latki na #facebook i robię grube akcje z spermiarzami W IMIĘ ZASAD
KONTO NAPRAWDĘ PERFECT hodowane 6 lat i piszę teraz z żołnierzem zawodowym.
Chłop po 30 w związku małżeńskim dzieciaty..
Wszyscy znaj widoczni na fb profil żony również, status że w związku małżeńskim od 2016r, zdjęcia ze ślubu...
Żona taka typowa lekko przy kości miła pani z kasy #damskiprzegryw
Publikują wspólne posty ostatni w święta choinka miłość..
Normalnie już dawno wysłałbym żonie SS"y jak mi wysyła filmy jak się brandzluje mówi co by ze mną nie robił czego w łóżku nie potrafi..
Z tego konta rozbiłem już kilka małżeństw bez żadnego wahania daje mi to zawsze ogromną satysfakcję... Kontakt z byłym żonami niektórych spermiarzy mam cały czas.
Ale teraz mam dylemat moralny spory..
Wysłałbym jej ale...
UWAGA chłop ma broń na jednostce i w domu też...
Wygląda na niezrównoważonego opowiadał jak zabił trzech talibów w Afganistanie i widział dużo śmierci boję się że mógłbym mieć ich na sumieniu w sensie jego rodzinę gdyby mu odbiło...Co wy byście zrobili? XD

#przegryw #tinder #badoo #zwiazki #seks #pytanie #zdrada
#bron #wojsko #policja #psychologia
L.....n - Panowie i panie..Sprawa wygląda tak nie chwaliłem się tym nigdy na wykopie ...

źródło: temp_file.png1080384343709160277

Pobierz
  • 91
@LonNon: ale masz ciekawe życie podszywać się pod jakąś laskę na losowych portalach, pewnie ważysz ponad 100 kg i masz 165cm wzrostu. Wykopek, który nie wychodzi z domu i jest niedowartościowany... Zgłoś to do żw albo skw jak masz coś z tym robić ...
@inshallah: mogą tak jak i policjanci tylko muszą spełnić szereg wymogów np sejf/szafka na broń


@Snap-Dragon: Oczywiście, że żołnierze nie mogą brać broni służbowej do domu.
Jaki miałby być cel brania służbowego karabinka do domu przez żołnierza, albo nawet broni krótkiej, której nie mają przydzielonej wszyscy żołnierz?
Policjanci natomiast nie muszą mieć sejfu/szafy na broń, żeby brać broń służbową do domu, a jedynym warunkiem, który muszą spełnić, to bycie funkcjonariuszem
@interpenetrate Nudy każdy to samo XD Wysyłaj benki nagrywają erotyczne filmy i chcą się na seks spotykać... Mówią jakby to oni nie r00chali

A żołnierza zostawiłem w spokoju,nie chciałbym tej rodzinny mieć na sumieniu jednak xd
@LonNon: Nikogo nie będziesz miał na sumieniu... co to za tok myślenia?? równie dobrze za kilka lat może się partnerka dowiedzieć, że chłop ją zdradza, gdy będzie u nich kryzys finansowy, przerośnie ją wszystko i się targnie...

to jeden z miliona możliwych scenariuszy, jak nie teraz jakieś zabijaństwo w domu, że takie słówko wymyślę, to i za kilka lat przez innego bolca się pozabijajo, a tak może ją jeszcze uratujesz, póki