Wpis z mikrobloga

@DurzyHarakter30:
1. Furminator oryginalny kup.
2. Niestety, wszystkie specjalistyczne obcinaczki są dla mnie nie obsługiwalne, no nie umiem nimi, kupiłam duże ludzkie obcinaczki dla kota i ich używam. Głównie gdy on mocno śpi.
3. Kota sie nie zmusza do niczego. Potrzebny mu duży drapak z sizalem, kilka mniejszych, koty lubią te tekturowe także. Jesli Twój kot robi coś zakazanego, np. drapie łóżko, je kwiatka wystarczy mu powiedzieć psik, nie wolno, ew,
@DurzyHarakter30: Może to kwestia czasu? Nie wiem w czym problem i jaki to drapak że go olewa. Póki co miejsca gdzie drapie psikaj perfumami cytrynowymi i nałóż na nie np. koc, nie ma i basta. Kota na drapak. Mój jak robi coś zakazanego to dobrze o tym wie bo patrzy na mnie czy widzę. Wystarczy psik i on spada, czasami się kłóci i miauczy że chce coś zrobić koniecznie.
@DurzyHarakter30 drapak popsikaj walerianą, kocimiętką, możesz też wziąć jego łapkę i pokazać mu jak się drapie. Pazurki hmmm, ja swojemu czasem obcinam ludzkim obcinaczem do paznokci, tylko że mój kitek dość ugodowy jest, obcinam jak sobie śpi albo leżakuje