Wpis z mikrobloga

Przechodzę z UOP na B2b w obecnej firmie. ale na takich warunkach że obecna firma zatrudnia mnie przez firmę słup z nowym NIPem.

1. Czy dzięki tej "zamianie" kwalifikuje się do ulgi na start i małego zusu przed 2,5 roku?
Rozumiem że nie wpadam w DUżY ZUS bo mam całkiem nową umowę z nową firmą, także tutaj skarbówka nie przyczepi się?
2. Ryczałt 8,5% - rozumiem że w obowiązkach jako QA lead nie mogę mięć nic napisanego z wytworzeniem oprogramowania.?

#b2b #uop #pracawit #pracait #programista15k #testowanieoprogramowania #tester
  • 6
Ryczałt 8,5% - rozumiem że w obowiązkach jako QA lead nie mogę mięć nic napisanego z wytworzeniem oprogramowania.?


@spec_IT: Z kim nie gadałem, każdy zalecał dla ew. ryczałtu na 8,5% złożyć wniosek o ekspertyzę do ministerstwa finansów + rozliczać na ryczałt 8,5% tylko część dochodu, resztę na 12%. Stwierdziłem, że dla paru stówek nie chce mi się w to bawić. Zwłaszcza, że głównie kodzę.
@spec_IT jak planujesz B2B jako QA to mogę dać Ci namiar na swoją księgowość - specjalizują się w IT. Akurat znam leada, ale też automatów i manuali którzy tam są i sobie ich chwalą. Odpowiedzą na pytania, pomogą za friko, a jak Ci się spodoba to pogadasz o poprowadzeniu księgowości. Odezwij się na priv jakbyś chciał kontakt.