Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że Szkolna jest martwa i ten stan rzeczy już nigdy nie ulegnie zmianie a najmądrzejsza rzecz jaką można zrobić to całkowite zaprzestanie śledzenia losów Kononowicza, Majora i reszty żałosnych satelit krążących wokół nich. To co zostało ze Szkolnej to żałosny cyrk, w którym bohaterowie są trzymani na krótkim łańcuchu a wszelkie próby spontanicznego kwiku z ich strony są skrzętnie cenzurowane. Szkoda czasu, energii i szarych komórek na to bagno. Zostawiając to bagno zrobicie przysługę swoim rozumom i mieszkańcom domku drewnianego. 6/?
#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1593348708HxxU3BTF8UhjmUOLlnENtD
  • 7
@NicolasLatifi Powiem ci że ja już od dawna nie śledziłem na bieżąco, a wiele rzeczy dowiadywałem się z tagu, który w sumie był jednym z ostatnich powodów dlaczego jeszcze w jakikolwiek sposób interesowałem się uniwersum, bo w sumie wystarczyło wejść, przeczytać parę wpisów i mniej więcej wiedziało się co jest albo obejrzało się jakiś materiał który akurat większość uznała za warty obejrzenia. No ale odkąd tag się #!$%@?ł w #!$%@? i wiele
@NicolasLatifi: W ogóle częstotliwość wpisów które widzę na tagu, czyli jeden wpis co jakieś kilka godzin jest wręcz żałosna w porównaniu do tego co było kiedyś. Cały wykop oberwał po wspaniałej aktualizacji 2.0, ale nasz tag był jednym z tych które szczególnie odczuły odpływ użytkowników.