Wpis z mikrobloga

  • 6
@BiesONE: to nie są głupoty. Po wojnie trzeba będzie płacić za odbudowę a Polska nie ma kasy. Kasę mają Niemcy i tak będą lokować swoje sympatię. Polska stanie się przeszkodą.
Widzę już oczami wyobraźni jak Polacy będą żyć przez kolejne lata sentymentami jak po 1 września i powstaniu Warszawskim a świat pójdzie dalej
  • Odpowiedz
@Jebwleb: zapamiętajcie moje słowa: ruscy przez dziesięciolecia będą rozpamiętywać przegraną wojnę z Ukrainą oraz wypominać USA oraz Polsce pomoc jaką jej udzieliły
  • Odpowiedz
@Jebwleb: nie ma to żadnego znaczenia, bo na szczeblu państwowym pomagamy im z pobudek geopolitycznych, a na szczeblu prywatnym z czysto ludzkich, powodowani empatią wobec niszczonego narodu
  • Odpowiedz
  • 0
@the_good_guy: ja piszę o tym co będzie po wojnie a wy już teraz wszyscy bredzicie o jakiś "powodkach". Po wojnie o ile ja wygrają będzie liczyć to kto płaci faktury a Polskę na to nie stać.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: dokladnie tak bedzie, jeszcze dorzuce:
- kosmiczna wiekszosc ukraincow o ktorych polski rzad tak sie staral wroca na ukraine albo #!$%@? na zachod
- polska zostanie wyruchana na dealach zwiazanych z ukr jak zwykle
- niemcy nic nie straca na tym ze sie nie #!$%@? w ta wojne, wrecz odwrotnie
- jesli im nie pojdzie teraz z ruskimi to zostaniemy w czarnej #!$%@? przy takim rozbrojeniu, pol biedy ze jestesmy
  • Odpowiedz
@Jebwleb: tak samo jak ruskie o pakcie Ribbentrop-Mołotow na mocy którego 17 września przyczynili się bezpośrednio do rozpoczęcia 2 wojny światowej napadem na Polskę.
Tak samo jak ruskie zapominają kto w 1610 zajął moskwę. Co prawda tylko na 2 lata, ale zajęliśmy.
  • Odpowiedz