Wpis z mikrobloga

Solo ma 11mln wyświetleń, a ten gladiator 1mln. Więc jednak większej liczbie ludzi podoba się jej kawałek. Ja obejrzałem występy wszystkich uczestników z preselekcji i serio Blanka miała najlepszy występ, jej piosenka po prostu wpada w ucho i chce się to nucić. A gladiator by mnie zmęczył po dwóch wysłuchanych razach xD
#eurowizja #eurowizja2023
  • 7
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: ale w tym konkursie akurat liczy się czy piosenka jest chwytliwa, wpada w ucho, i chce sie ją nucić, bo oprocz jury, jest tez głosowanie publiczności. Gdyby tak nie było to kazdy wystawiałby tam tenorów operowych. Więc akurat w eurowizji większy sens jest wystawić Magdalenę Narożną, niż Krystynę Prońko
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: taaa, miliony much nie mogą się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°) już jest aferka na twitterze, że wiele z kont obserwujących ją na IG to ordynarne fejk konta, może wyświetlenia na YT też ma sztucznie podbite, bo stoi za nią wielka wytwórnia. Jann pochodzi z małej wytwórni Fonobo, której jedyną gwiazdą jest Ralph Kaminski, więc nie mają kasy na opłacanie takich cyrków. Jeszcze tydzień temu jego
  • Odpowiedz
@Ateeeny: No nie wiem, ja od niedzieli nuce na zmiane gladiatora i be good, i dla mnie te byly chwytliwe. A wyświetlenia nabite są, bo piosenka jest popularna w radio plus twórcy na yt już nagrywają rekacje.
  • Odpowiedz