Wpis z mikrobloga

@krystal7 uszkodzona bateria. jak długo leży na sklepie i nikt nie kupuje, to po jakimś czasie sie degraduje i trzyma krótko, bo jest nie doladowana. Jak kupowałeś online to oddaj na zwrot i weź inną.
@krystal7: Ma włączone ciągłe odczyty z czujników - ustaw znacznie dłuższy odstęp czasowy.


@Kosdyl: Bzdura.

Bateria rozwalona, leżał na sklepie i nikt nie kupował. Wystarczy ładować do 100% przez kilka dni (w sensie naładować, używać do 20% i ładować). Po tygodniu się ustabilizuje.
Sparowane pewnie z telefonem 24/7


@Red_u: Taki jest ogólnie sens tej opaski ale to i tak nie jest powodem takiego zżerania baterii.
@krystal7 Spróbuj parę dni rozładować i naładować baterię, jak się nie ogarnie to zwrot bo walnięta bateria i nie jest to bankowo spowodowane jakimiś czujnikami czy parowaniem z telefonem.
Sparowane pewnie z telefonem 24/7


@Red_u: sparowanie nie ma znaczenia - od zawsze miałem wyłączone BT w telefonie, od paru miesięcy mam jednak włączone, od kiedy używam regularnie słuchawek i nie widzę żadnej różnicy w długości życia mibanda (on i tak cały czas szuka połączenia z telefonem)
@Ranger: U mnie w Garminie np. zegarek domyślnie szuka cały czas telefonu i po wyłączeniu tej opcji bateria trzyma z jakieś 20% dłużej. Miałem MiBanda 5 i tam z tego co pamiętam nie dało się tego wyłączyć i też mi bateria padała po 3 dniach.
@Red_u: w mibandzie nie da się wyłączyć BT, ale nie zżera on baterii (bez względu na to, czy ma połączenie, czy tylko ciągle szuka). Mój MB6 trzyma ponad tydzień (w tym godzinka basenu, godzinka biegu, godzina tańca i czasami jakiś długi spacer rejestruję). Badanie pulsu mam chyba co 5 minut, wyłączone dokładne badanie snu (jest tylko podstawowe).
@krystal7 widzę se co kolejny model to gorzej, miałem MB3 i trzymał około 28 dni, MB4 nawet dłużej, zdarzało się ze ładowałem co 32-34 dni (oczywiscie przy ciągłej sybchro z tel), później poszedłem w smartwatche a teraz widzę że tydzień to sukces.