Wpis z mikrobloga

Zorientowałem się, że jutro ostatni dzień miesiąc - jak się składa wypowiedzenie? XDDD Rzucam Anetce z działu kadr wypowiedzenie i tyle, czy może muszę jeszcze jakieś zaświadczenie dla niej przygotować żeby podpisała że je przyjęła? A może przygotować wypowiedzenie w dwóch egzemplarzach - jeden dla mnie, drugi dla niej z miejscami na podpisy mój i Anetki? A może mail wystarczy do przełożonego i Anetki? A może jedno i drugie - idziecie do Anetki do biura z wypowiedzeniem i jeszcze do Janusza Kierownika mail z informacją że złożyliście wypowiedzenie. Jakie macie doświadczenia z tym związane? Tylko proszę w miarę szybko, bo mam czas do rana żeby to przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex
  • 9
@Ponury_przegryw: @Jestem_tu_nowy @pawelososo a o takie coś mi chodziło, tylko się pomyliłem bo ja miałem od piątku liczony, czyli bieg tygodniowy - i tak traktowany z przymrużeniem oka, ale warto mieć na uwadze.

"Okres wypowiedzenia wyrażony w tygodniu lub tygodniach zawsze jest liczony od najbliższej niedzieli następującej po dniu złożenia wypowiedzenia i trwa zawsze do soboty. W tym przypadku również nie wliczamy dnia złożenia wypowiedzenia do okresu wypowiedzenia."