Wpis z mikrobloga

Blackpillowcy i większość przegrywów na wykopie: "nie jesteś chadem / masz 'słabe geny' = przegrałeś życie; nie masz powodzenia u kobiet = twoje życie nie ma sensu; opinia kobiet i społeczeństwa o tobie jest absolutnie wszystkim."

Redpillowcy: "To Twoje życie, bruh; jeżeli nie masz powodzenia u kobiet / nie chce Ci się pajacować to chodź na drogie dziwki; rób pieniądze i olej ramy społeczne; miej w 4. literach opinie kobiet i popieprzonego społeczeństwa."

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill #redpill #zwiazki
  • 17
@Ivan_III: Tak, tak, oczywiście, redpillowcom w ogóle nie zależy na opinii kobiet czy spoleczenstwa. Dlatego tez redpillowiec zaraz wyśmieje przegrywa, który napisze, że np. od wyciskania 200kg na siłowni woli bieganie albo tenis stołowy. Nie daj Boże jesli jakiś przegryw byłby zainteresowany malarstwem albo poezją - zaraz redpillowiec by go od ciot zwyzywał xD Zakłamanie i hipokryzja są fundamentem redpilla, ideologia redpilla bez tego po prostu nie mogłaby istnieć, bo jest
Redpillowcy: "To Twoje życie, bruh; jeżeli nie masz powodzenia u kobiet / nie chce Ci się pajacować to chodź na drogie dziwki; rób pieniądze i olej ramy społeczne; miej w 4. literach opinie kobiet i popieprzonego społeczeństwa."


@Ivan_III: Też redpillowcy nagrywający 2137 z rzędu kilkugodzinną debatę na temat feminizmu i kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ivan_III: Co? Chłopie redpill wręcz jest zbudowany na fundamencie postrzegania cie przez innych - dobre ciuchy, dobry fryzjer, ładny samochód - to są rzeczy TWORZONE po to by Inni cie widzieli, by inni myśleli że jesteś kimś.
Gdyby redpillowcom nie zależało na opinii innych to nie chodzili by do fryzjera, barbera, stylistów i innych zawodowych ubieraczy tylko założyliby czyste dżinsy i czysta koszulkę i tyle, a z fryzjera to samemu by
@HeavyMagicMissle: xDDDDDD stary, alebo nie odkryłeś jeszcze jak bardzo te środowisko jest szkodliwe dla mężczyzn, albo masz mocny syndrom wyparcia

Zrób taki eksperyment -
1. wejdź na jakaś redpilową grupę/forum/sekcje komentarzy;
2. znajdź post/dyskusje o zainteresowaniach i
3. napisz ze interesujesz się <tu wstaw coś, co jest uznawane za stereotypowo kobiece, np makijażem>
4. Poczekaj na odpowiedzi
5. Wyciągnij wnioski

Albo prościej, napisz po prostu tam, ze mężczyzna może płakać/być emocjonalny;
@HeavyMagicMissle: ta? A to ciekawe… wytłumacz wiec mi, jakim cudem, laska przy której sie rozbeczalem (na naszym drugim spotkaniu) dosłownie zaciągnęła mnie do łóżka tydzień później??

Wiem wiem, przykład anegdotyczny; ale pokazuje ze nie jest to zasada i wszystko zależy od „zestawu”; oczywistym jest ze przygłupie konserwatywne karynki z #!$%@? z iq kostki do kibla; będą reagować śmiechem/wrogością na mężczyznę który choć trochę odbiega o utartego w ich główkach stereotypu/archetypu, bo