Wpis z mikrobloga

Daniel wynajął z bratem mieszkanie. Kilka dni później razem z bratem i znajomymi organizują impreze z narkotykami i alkoholem. Sąsiedzi nie wytrzymują już po kilku dniach więc dzwonią na policje i do właściciela. Magical czuje się ofiarą bo wszyscy chcą go zniszczyć więc ma się wynieść. Idzie na u2, po kilu dniach sąsiedzi nie wytrzymują i prokuratura bierze się za Tuczenke. Dalej czuje się ofiarą . Nie wspominał już o tym że Gośka z Jackiem ma przez niego problemy
#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz
@raszko754: Bo to ofiara losu, pisałem o tym kilka dni temu. Dureń jakich mało, tyle pieniędzy zarobił i wszystko rozpieprza na głupoty, jakieś najdroższe IPhone itd. Inny już dawno kupił by sobie jakiś mały domek pod Toruniem i tam strimował. Na Urzędniczej on życia mieć nie będzie, bo tam mieszkają ludzie i chcą mieć spokój. Czemu Bystrzaka nikt nie rusza? Bo siedzi na wiosce zabitej dechami i nikogo nie obchodzi co
  • Odpowiedz
Inny już dawno kupił by sobie jakiś mały domek pod Toruniem i tam strimował. Czemu Bystrzaka nikt nie rusza? Bo siedzi na wiosce zabitej dechami i nikogo nie obchodzi co on tam wyczynia, a patolę robił ostatnio gorszą od Magicala bo nawet krew się na strimach lała.


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Bystrzaka nikt nie rusza, bo każdy ma go w dupie, właśnie dlatego, że siedzi w jakiejś wiosce zabitej dechami. Grubas zbudował swoją popularność
  • Odpowiedz
"Grubas zbudował swoją popularność na tym, że ta U2 była w pewnym stopniu ogólnodostępna"

Tak to prawda i generalnie masz rację, ale obecnie sytuacja jest jaka jest, więc trzeba coś zmienić. Wydaje mi się że jakiś domek na wsi niedaleko Torunia byłby również chętnie odwiedzany przez widzów. Bystrzak jest agresywny, swego czasu widzowie chcieli go odwiedzać ale on po pijaku groził że z nożem będzie wyskakiwał jak ktoś mu nie podpasuje. Myślę
  • Odpowiedz