Wpis z mikrobloga

Lewactwo rok temu: - Jakie robaki ty chory psychicznie szurze XDD
Lewactwo teraz: - No dobra robaki są ale przecież nikt was nie będzie zmuszał do jedzenia tego, jak nie chcesz to nie jedz xD
Lewactwo za rok: - Każdy kto nie chce jeść robaków jest szurem, przecież od zawsze było wiadomo że będzie trzeba je jeść. Obozy dla mięsożerców!

Tak było przy paszportach covidowych, tak będzie teraz. A fajnopolacy będą wrzucać fotki na insta jak to zajadają się larwami

#bekazlewactwa #agenda2030 #wef #jedzenie #gastronomia #nwo #koronawirus
  • 32
razem z pandemią paszporty poszły w zapomnienie


@xqwzyts: razem z wirusem ktory nagle przestal byc superzabojczym wirusem przez ktorego trupy leza na ulicach. Mialo byc drugie bergamo przeciez.
https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/7986650,dr-grzesiowski-o-epidemii-to-jest-katastrofa-ktora-nikt-nie-zarzadza.html

Tymczasem putin jebnal rakieta i wirus magicznie zniknal. Taka rosyjska sztuczka magiczka.

Viado:
S.....u - >razem z pandemią paszporty poszły w zapomnienie

@xqwzyts: razem z wirusem...

źródło: comment_1665377999YkvG9y9iuEtncOzFiXErSl,w400

Pobierz
razem z wirusem ktory nagle przestal byc superzabojczym wirusem przez ktorego trupy leza na ulicach.


@Sam_w_domu: nie nagle tylko w wyniku kolejnych mutacji, które zwiększają zaraźliwość ale zmniejszają śmiertelność xD. Wirusolodzy o tym mówili.

Wy szury macie taki problem, że w małych móżdżkach nie mieści się wam, że są ludzie zdolni przewidzieć pewne zjawiska. Dokręcacie do tego spiskową teorię a potem PATRZ SZURY MIAŁY RACJE I CO ZATAKŁO xDDDDD

Tak samo
Wy szury


@xqwzyts: twoj najwiekszy problem to nazywanie szurami kazdego kto ma mozg i nie wierzy w narracje o trupach na ulicach ktora zapowiadali nasi rzadzacy.

Bedac niezaszczepionym mialem umrzec 3 lata temu. Nie tylko mam sie dobrze ale moi niezaszczepieni rodzice rowniez co mialo byc juz zupelnie nie do pomyslenia z racji ich wieku.

wyniku kolejnych mutacji, które zwiększają zaraźliwość ale zmniejszają śmiertelność


@xqwzyts: pytanie z ekonomii: jak sprzedac
miałem skanować paszport przy każdym wyjściu z domu, miała być historia gdzie byłem co jadłem i zkim. Nic z tego nie zostało i razem z pandemią paszporty poszły w zapomnienie. Więc, nie nie było tak xD


tego ze skanowaniem nie kojarzę, a jestem wielkim fanem wszelkich teorii :D Miało być, i przez chwilę było że wchodząc do restauracji, kina, baru, na koncert pokazywało się appkę w telefonie, za granicą bardziej serio to
miałem skanować paszport przy każdym wyjściu z domu, miała być historia gdzie byłem co jadłem i zkim. Nic z tego nie zostało i razem z pandemią paszporty poszły w zapomnienie. Więc, nie nie było tak xD


@xqwzyts: na szczescie w tej wsi tak nie bylo, ale rozumiem ze masz glowe i mozesz zobaczyc do czego paszporty doprowadzily w innych miejscach na swiecie
@xqwzyts odpisujesz tym ludziom normalnie mi merytorycznej to od razu lecą wyzwiska xDDD, oni są jak emeryci ze spranymi łbami od tvp - jedyna opcja to leczenie
@deziom: dlatego nie zgłosiłem tego komentarza. Niech wisi i sami sobie wystawiają świadectwo, gdy ich oświecona wizja spotka się z faktami.

to pokazywało się appkę w telefonie


@Panas: tak, coś w ten deseń. był filmik chyba z Australii jak każdy kto chciał wejść musiał zeskanować kod QR.

Historia gdzie byłeś co jadłeś to przecież fakt dokonany


Racja, te śmieszne paszporty nic w kwestii możliwości inwiglacji nie zmieniały. A marcowy lockdown