Wpis z mikrobloga

@Gigasus97 ja od 5 tygodni lecę na mixie 20mg esci i 150 bupro i sobie chwalę, jak po esci #!$%@? chodziłem, spałem po 10-12 godzin dziennie i na nic nie miałem siły to teraz latam jak latawiec na wietrze, motywacja i chęci do życia na innym levelu. Co prawda przez pierwsze 3 tygodnie #!$%@? uboki jeśli chodzi o stany lękowe i problemy z układem trawiennym ale już się ustabilizowało, szczerze polecam. Jeśli
@Gigasus97:
Jeżeli po SSRI doznajesz tych skutków jak brak motywacji i dysfunkcji seksualnych, to myślę, że bupropion może jedynie motywację podnieść. On sam jest znany z tego, że nie powoduje tych dysfunkcji, ale wątpię, aby mógł usunąć powodowanie tych problemów przez SSRI.

A co do samego bupropionu, to na mnie chyba zadziałał (bo zawsze biorę pod uwagę inne czynniki i placebo) właśnie jeżeli chodzi o motywację i ruszenie się. W dodatku
@Gigasus97:
Rozumiem, mnie SSRI bardzo wykręciło. Miałem nawrót objawów, zero libido i ogólnie kiepsko z nastorjem, a dałem pół roku na obserwowanie, czy może przejdą i zadziała.

Bupropion już siedem miesięcy i całkowicie inaczej. Tylko, że ja do tego jeszcze biorę pregabalinę i ogólnie moja farmakoterapia jest skierowana na to, aby utrzymać mnie w dobrym stanie, abym mógł zmieniać życie i wypracować techniki radzenia sobie oraz uporządkować sporo spraw i ostatecznie
@Gigasus97:
Hm, ja trochę inny profil, co może też mieć znaczenie w tej odpowiedzi - zaburzenia osobowości, depresja (taka nastawiona na sznur) i narkomania.
Wybraliśmy bupropion, bo sam szaman mówił, że obserwuje dobre działanie dla ludzi, którzy modulowali swój stan emocjonalny narkotykami.
Pregabalina jest natomiast na lęk uogólniony, w sumie też, abym się mógł wyciszyć, a zapanować pomogła mi nad autoagresją i myślami s.
Nie, nie miałem spadku libido, ani nie