Wpis z mikrobloga

Mam od niedawna PS3 i chciałem dzisiaj kupić zestaw Resident Evil 1,2,3 w PS Store jednak przy zakupie jest ostrzeżenie, że dwójka i trójka jest w wersji NTSC. Czy one na pewno zadziałają na europejskiej PS3? Wiem, że gry z PS3 nie mają blokady regionalnej ale to są jednak gry z PS1 i nie do końca rozumiem jak to w tym przypadku działa.
#ps3 #residentevil #gry
  • 8
@booogus: @Aeterna @MisPluszowyZWadaWymowy dzięki bardzo za rady i pomoc, kupiłem
@Hunchbacked dzięki, właśnie re 4,5,6 mam już kupione na PS5 i czeka na swoją kolej do ogrania :D 0 i 1 ograne też, właśnie z tego co widziałem na PS5 jestem w stanie w prawie wszystkie RE zagrać wyłączając właśnie tę oryginalną trylogię stąd stwierdziłem, że ogarnę ją poprzez PS3 (wiem, że pewnie da się to zrobić na PS5 przez PS
@BourbonKid997: z tego co wiem niedługo ma być możliwość kupowania bez abonamentu gier z PS1 na PS5 ale na PS3 też spoko. Ten emulator był bardzo dobry. Taka rada, nie wiem na jakim jesteś etapie ale... Stare RE 1,2 i 3 mogą Cię czasami zniechęcić przez swoje straszne archaizmy. Jeśli zaczniesz błądzić i się nudzić to śmiało pomiń jedynkę i ograj remake 1 i 2. Powodzenia, w razie potrzeby pomocy pisz