Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę i myślę jaki jest kurde sens ten wojny. Wiem, że ta kremlowska małpa nigdy nie postępowała logicznie, ale pragnę zauważyć parę rzeczy.

1. Ukraina już raz straciła terytoria i je odzyskała, nawet jeżeli teraz straci Bachmut to może na chwilę.
2. Im więcej terytorium ma Rosja to jest to bardziej problematyczne ze względu na partyzantkę i konieczność utrzymywania tam żołnierzy, muszą obstawiać też własne granice.
3. Jak dojedzie cały sprzęt i ruszy kontrofensywa to Ruscy mogą mieć w #!$%@? problemy, jak oni to dalej widzą XD.
4. I co skończy się tak, że nawet jak zagrabi ten zjeb trochę ich terytorium to co z tego. Ukraińcy dalej będą walczyć bo są w #!$%@? zawzieci.

Takie tam #!$%@?, kogoś kto wogóle się nie zna, ale nawet tak logicznie.
  • 9
@JaNieGej wiesz co. pewnego pieknego poranka skrzykne tu ludzi z mojej okolicy i zrobi sie taki "wykop" prywatny. tylko z polecenia, z glosowaniem dla wszystkich zeby kogos #!$%@? czy zbanowac. z dzialem sugestii od uzytkownikow odnosnie dzialania i usprawnien.
bez polityki, pedalstwa, i obrazkow z papierzem. xD
miejsce gdzie tak jak kiedys na wykopie bedzie mozna przeczytac/obejzec cos wartosciowego a nie grzebac sie w znaleziskach o kotach, tiktoki, patostrimy, wiadomosci z ukrainy,
@HANTEK2: ja tam w te społeczeństwo nie wierze, ktoś komuś podpadnie to go wyjebią i tyle, stworzy się kółko wzajemnej adoracji xd, ja bym wolał stworzyć taki portal gdzie będzie zero polityki, wojny itd. - niezależnie czy z lewej czy z prawej, won z tym gównem bo to rodzi tylko spory i hejt
@JaNieGej no rozumiem ze cos takiego moze powstac. ale dolaczanie uzytkownikow tylko z polecenia na przyklad, po 3 miesiacach na portalu o jamiejs tam ogolnej dobrej ocenie uzytkownikow mozesz polecic uzytkownika, wyeliminowaloby to inernetowa patologie. a banowanie czy usowanie odbywaloby sie przy glosowaniu wszystkich uzytkownikow.
ja mam plan ja kten pan co malowal motylki i nienagannie golil was ( ͡º ͜ʖ͡º)
mam plan i nie zawaham sie