Wpis z mikrobloga

@Obiboq: Ta gra lubi sobie kreować takie serie. Nieważne czy pozytywne czy negatywne, nieważne czy dotyczą całej drużyny, jednego piłkarza czy na przykład meczów z konkretnym rywalem. Im więcej serii, wokół których gra może potem nakręcać całą otoczkę w tym wirtualnym świecie, tym lepiej. W zasadzie dopóki nie jesteś jakimś dominatorem w swojej lidze to musisz brać takie kaprysy gry pod uwagę, choć wydaje mi się że gra nagradza próby przeciwdziałania,
Tak, za każdym razem jest tak samo, zdarza się, że grając Lublinianką w I lidze na jesieni wygrywam wszystkie mecze, aby na wiosnę większość przegrać.
Gra absurd, może wgrałem jakiś lipny plik z FMScouta, nie ważne jakim klubem zagram, albo jaką taktykę ustawie, czy gram Barceloną czy słabszym klubem, to wyniki się przedstawiają jak poniżej lub mam serie gdzie pół sezonu wygrywam, aby póżniej pół sezonu dostawać w dupę.

Dodam dodatkowo, że gram od CM 01/02. I pykałem we wszystkie FMy, jakieś pojęcie mam, może nie jestem nowym Tacticof`em. Co w tym FMem dzieje to absurd jakiś.
Pobierz
źródło: Bez tytułu