Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł chuop serwis pieca zrobić i wziął i wy**ł korki. A ja miałam minecrafta odpalonego... no i co? No i plik uszkodzony. Jedyne co mogę to usunąć.
A wczoraj miałam wolne i zapieprzałam od rana... Nauczona smutnym doświadczeniem kopiuję świat co jakiś czas... no to było 2 dni temu. 2 dni pełne roboty wpisdu.
Ja wiem, niby niedużo, ale boli, bo zaczęłam nowy etap prac i naprawdę się napracowałam ;(
Ech.
#smuteg #smuteczek #zalesie #minecraft
Nordri - Dzisiaj przyszedł chuop serwis pieca zrobić i wziął i wy**ł korki. A ja miał...

źródło: sad

Pobierz
  • 6
@userrrr: Wiem, że jest autosave co 5 minut... dlatego się nie stresowałam wcale. Dopóki nie odpaliłam gry - a tu komunikat, że plik uszkodzony i jedyne co mogę to anulować lub usunąć.
Wiesz, gram na ps4 - wersja Bedrock. I to nie pierwszy raz, kiedy straciłam świat ni z gruszki ni z pietruszki - dlatego już się nauczyłam robić backupy.
Raz mi świat wywaliło (tak samo plik się uszkodził - "anuluj
@userrrr: Hah! Wręcz przeciwnie! Mam kupionego dwa razy :D
Raz bombelkom na gwiazdkę na płytce CD... a później dostały inne gry i co chwilę było zmienianie jednej płyty na drugą i mnie to wkurzało, wiec ogarnęłam sb wersję cyfrową ;)