Wpis z mikrobloga

@Goglez: Jeśli chodzi o logiczne myślenie to zapewne lepiej zdać oba razem, ale jeśli mam być szczery to lepiej zrobić B odczekać i nabrać troche wprawy na drodze i potem robić A.
  • Odpowiedz
@Goglez: 2 sroki za ogon, szczególnie jeśli w ogóle nie umiesz jeździć to przepis na katastrofę mentalną. Nie rób tego, zniechęcisz się jedną kategorią, czekaniem na egzaminy itd
  • Odpowiedz
  • 0
@pasiaty:

Ale teraz to tylko chyba a2 zrobisz jak młody?

Wymagania wiekowe spełniam, nie zrobiłem prawka jak większość ludzi zaraz po 18, ale chyba się teraz przyda, myślałem że może przy okazji właśnie kategorię A zrobić, bo zastanawiam się nad tym od paru lat ale jakoś to zawsze na później odkładałem.

Też instruktorzy inaczej patrzą

To znaczy jak?
  • Odpowiedz
@Goglez: Nie wiem ale się domyślam, gdy masz B można dużą część jazd po mieście olać na A bo masz już obycie w mieście, i można się skupić na placu.

Jednakże jeżeli planujesz jak planujesz, zrób pierw B, jest znacznie prostsze od A, tym bardziej gdy nie masz obycia. Osobiście brał bym dwie różne szkoły, ale jeżeli jedna uczy na równie wysokim poziomie na A i B to czemu nie,
  • Odpowiedz
@Goglez: Ja zrobiłem tylko na B i teraz żałuję, że nie #!$%@?łem od razu też na A. Motorem nigdy nie jeździłem, więc trudność samej nauki techniki jazdy będzie teraz taka sama jak gdybym zrobił je razem z B, a teraz muszę dymać znowu. Też Warszawa. Ze szkół na B polecam Enigme na Pradze Południe - sam tam się uczyłem i było git, szkoła z jednym z największych (jak nie największym)
  • Odpowiedz