Wpis z mikrobloga

Ogrywam #diablo3 po raz pierwszy w życiu (Diablo 2 lata temu za dzieciaka) i moim zdaniem system levelowania jest mega #!$%@?ący. Czemu nie mogę po ludzku dodawać punktów? Czemu zamiast drzewka umiejętności muszę czekać aż gra łaskawie będzie mi je odblokowywała jeden po drugim? Czemu nie ma się od razu wszystkich slotów na skille? #!$%@? Blizzard...

#gry #diablo
Pobierz L3gion - Ogrywam #diablo3 po raz pierwszy w życiu (Diablo 2 lata temu za dzieciaka) i...
źródło: CggG9mciYpjyX68Hat1BGdMrUjWogfnl
  • 14
@L3gion: Jak przechodzisz kampanię to się nie przywiązuj do postaci. Wczoraj rozpoczął się prawdopodobnie ostatni sezon - tu leveluje się inaczej, i nową postacią. Tryb przygody to ta „właściwa” gra.
Jak przechodzisz kampanię to się nie przywiązuj do postaci. Wczoraj rozpoczął się prawdopodobnie ostatni sezon - tu leveluje się inaczej, i nową postacią


@Ademu: To mi nie grozi bo gram na PS3 xD
@L3gion: Chcieli zrobić grę przyjazną każualom, jakby dali drzewko to by jeszcze ludzie musieli myśleć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie sam pomysł dowolnego zmieniania skilli i różnych efektów nie był zły, tylko wykonanie było nieco gorsze...

@programista3k usunęli w D2R możliwość resetu skilli u Akary i za pomocą Kostki Horadrimów?
@daray89: Mam takie nieodparte wrażenie. Popatrz na wymagania co do niektórych buffów z ołtarza - tak jakby przypomnienie na koniec rzeczy, których się nie robiło od dawna. I patrząc po klanie - wrócili ludzie, którzy nie grali od dawien dawna. Serwerów nie wyłączą bo w stare D2 wciąż można grać po sieci ale nie łudziłbym się na wiele.