Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
jakie są ryzyka przy kupnie domu od syndyka (udział 9/10 z licytacji, udział 1/10 po stałej cenie osobno) poza takim oczywistym, że będzie tam mieszkał ktoś kto uniemożliwi mi korzystanie z własnej nieruchomości?
  • 11
  • 0
@Kutafonix215: nie no bo jest chata grubo poniżej wartości rynkowej i zastanawiam się w czym tkwi haczyk, nikt tego nie chce wziąć od dawna, pewnie dlatego że na sprzedaż było tylko 9/10 udziału, ale teraz dodali też opcję zakupu pozostałego 1/10 w stałej cenie, stąd zastanawiam się czy skoro nie mogę pokonać fliperów to czy do nich nie dołączyć xD jakby flip nie wyszedł to dom do zamieszkania po lekkim odświeżeniu.
@affairz: gdzie? Za ile? Sam sobie patrzę czasem na licytacje komornicze bo pół tagu trąbiło jak to będzie zaraz wykupować dłużników z miniratkami xD ale póki co na Pomorzu nie było nic co by jakoś było ultra ciekawe/tanie.
@affairz: tak jak pisze wyżej, pewnie teraz będzie sporo chętnych, a cena wywoławcza będzie niska bo sprawa się ciągnie długo, a wyceny są robione na początku całego procesu, przerabiałem to samo na komorniczych, gdzie cena na licytacji skakała do 2x wywoławczej