Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Veillo: doskonały przykład co onuce robią z ludźmi... Ale ciekawe czy tacy zwykli chińczycy lub hindusi mają choć blade pojęcie (Zakładam że zerowe)
@gharman: Prawda ale te ich prawa jazdy są tak podrobione że wpadają przy pierwszej kontroli drogowej a już na pewno przy wymianie w urzędzie jak chcą u nas zostać na dłużej.
Chociaż teraz przez tą wojnę może im jakoś przedłużyli ważność tych uprawnień że nie muszą wymieniać na polskie.
@Veillo: To tylko jednostkowy przypadek, ale kilka lat temu byłem na randce z Ukrainką i pamiętam z tego spotkania jak opowiadała, ze bezskutecznie próbowała dwa razy zdać na prawo jazdy (ale nie pamietam czy w Polsce, czy na Ukrainie), więc wkurzyła się, pojechała do Lwowa i po prostu kupiła sobie prawo jazdy. Przy czym chodzi o oryginalny dokument wydany przez urzędnika. Wtedy mnie to nieźle zszokowało, zwłaszcza że uważała to za
@Veillo u nas też są takie wałki... znajomy z okolic opowiadał mi ostatnio, jak na budowie, gdzie pracuje operator koparki proponował ludziom lewe uprawnienia... 3000 za maszynę... odezwało się do niego kilka osób... zapłacili dostali legitymacje z pieczątką i zadowoleni ¯_(ツ)_/¯.
Potem się okazało, że każdy może sobie wydrukować takie uprawnienia... ale operator zarobił na głupocie nierobów 21000 zł. potem go ścigali i część ludzi odzyskała pieniądze, ale nie wszyscy...
@PawelW124: niekoniecznie, z reguły to wyglada tak że podajesz swoje dane, płacisz i przychodzisz za jakiś czas swoje uprawnienia. To nie jest tak że w jakiejś szopie Ci robią prawo jazdy, choć pewnie i takie da się zrobić.
@tabarok: Kilka lat temu rozmawiałem o tym z Ukraińcem który ze mną pracował i mówił że nie da się tak po prostu kupić prawa jazdy żeby wszystko było pewne i legalne (Na swój sposób legalne).Fałszerze obiecują że wszystko będzie jak trzeba a to tylko plastik bez żadnego pokrycia w systemie.
Ale można skończyć kurs nauki jazdy,pójść na egzamin i dać w łapę egzaminatorowi i wtedy takie prawko to po prostu oryginał
teraz nagle „lubimy” a przed 24 litego 2022 to były tylko komentarze ze Ukraińcy są fałszywi i najgorsi xd Polacy to chorągiewy


@Testowekonto77: Tak, ale przed 24 lutego Ukraińcy to był naród, który oddał cały swój półwysep bez ani jednego wystrzału i wybrał na prezydenta aktora komika. Po 24 lutego okazało się, że to naród który mimo że może grzać tyłek w "ciepłej" i bezpiecznej Polsce, to wraca do siebie walczyć