Wpis z mikrobloga

takie pieprzenie, nawet to co jest na zdjęciu to chińskie badziewie, które miało jedynie zmusić rodzica żeby ulegl dzieciakowi. Gdzie tu rozmach?


@KurzaStopa: No ten Royal Doulton figurki byly spoko. Rozmach to może przesada rzeczywiście, ale zabawki były lepsze.
  • Odpowiedz
@djtartini1: miałem ten zegarek, wylądował na działce i przysięgam że w 2004 roku dalej pokazywał godzinę, bateria potrzymała dłużej niż normalne kupne zegarki
  • Odpowiedz
@arkan997: moja teściowa zostawiła mnóstwo zabawek mojej żony i szwagierki, wiele z nich jest z McDonalda i po 20 latach bawi się nimi mój syn jak jedzie do dziadków. Teraz #!$%@? już wszystko jest z papieru i po tygodniu ląduje w śmieciach.
  • Odpowiedz
  • 8
@KurzaStopa do dzisiaj moje dzieci bawią się jakimiś starymi zabawkami z maka - chociażby Tarzan kręcący się wokół drzewa po naciśnięciu przycisku. Do tego pluszowe maskotki zwierząt, czy figurki snoopy'ego. A dzisiaj? książeczki z 10-cioma stronami albo papierowy badziew, który po kilku chwilach ląduje w śmietniku.
  • Odpowiedz
@arkan997: jeny ostatnio zona byla z synem w maku, mlody dostal zestaw z zabawka, papierowy korpusik I metalowa puszka jako glowa, zakazalem kupiwania tego gowna, tak samo Jak kinder niespodzianek
  • Odpowiedz
@arkan997: ja dalej jak dzieciaki chca happy meal to mam uczucie za dzieciaka że fajne zabawki są, ciekawe co jest...po czym kuwa przypominam sobie że to nie te czasy i przykro człowiekowi tylko widząc to gówno do wyboru.
  • Odpowiedz