Wpis z mikrobloga

W sumie tak jak patrzę na zoomerów (i mlodszych) oraz wpływ internetu na ich kulturę to nie zazdroszczę. Internet przyniósł możliwość komunikacji i nauki, to fakt ale dodatkowo podwyższył niesamowicie standardy wyglądu, umiejętności, bogactwa, właściwie wszystkiego. 15 i 16 latkowie których mijam lub widzę wyglądają na dwa razy starszych, sto razy bardziej wysportowanych, milion razy bogatszych oraz zorientowanych w kwestii wyglądu, estetyki, dbania o każdy element swojego ciała i ubioru niż ja w wieku 20 lat XD

Szokujące też jest to, że młodzi chłopcy (bo to nawet nie są jeszcze imo mężczyźni) gadają w cholere o pieniądzach. Mam wrażenie, że co drugi jest sigma traiderem biznesmanem który już w wieku 15 lat szuka sposobów na zarobek. Najbardziej przerażające jest to, że nie po to by przeżyć.

Ja szczerze ciesze się, że okres 16-25 lat przeżylem w czasach kiedy polacy wyglądali jak pijani ruscy z dywanami na ścianach z memów. W szkole umiejąc robić koślawe zdjęcia Smeną Symbol byleś królem pasji, wygrywając zawody w biegu na 100 metrów na osiedlowym stadionie byłeś mistrzem sportu a ubierając cokolwiek co ma guziki królem stylu. Na studiach sie chlało w akadmiku w sto osób w jednym pokoju z garnka w outfitach które przypominały piżamy a randki w kategorii wino Apacz na opuszczonym peronie to był standard. Naprawde, najbardziej słowiańskie mordy nie miały problemu z życiem spolecznym.

To dziwna myśl ale czasem chyba lepiej nie wiedzieć, że może być lepiej. Patrząc na swoje zdjęcia z licbazy strzelam, że ja i 90% męskich osobników (część z nich to zapewne ojcowie części z nas) byłoby niewidzialnych dla współczesnych kobiet i ich galopującej hipergamii która zaszła tak daleko, że żniwa zbiera wśród ludzi tak młodych, że mój boomerski mózg wciąż wrzuca ich do kategorii "dziecko"
#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 9
@Rimbolo: cała statystyka jest przeciwko nim. Prawda jest taka że może z 20% z nich odniesienie jakiś mniejszy lub większy sukces, a reszta tak jak napisałeś, skończy w jakimś podrzędnym korpo albo u Janusz dobrodzieja.
@gordonq: niestety te rozmowy o pieniadzach nie przekladaja sie na zarobki. moja siostra ma 16 lat i wiekszosc z jej kolezanek chcialaby zostac influencerkami albo youtuberkami, a jej koledzy wierza w te wszystkie madrosci wypisywane na kontach naganiaczy na MLM albo jakies kursy z forexa ''wczoraj zarabialam 3 zlote i mieszkalam w lepiance a dzisiaj zarabiam 100 tys miesiecznie, KLIKNIJ ZOBACZ JAK'' - dzieciaki moze i wygladaja doroslej, ale sa jeszcze