Wpis z mikrobloga

Mirasy mam taką sprawę. Zamówiłem okazyjnie części komputerowe na aliexpress. Byłem przekonany że jeżeli sprzedawca mnie oszuka to bez problemu dostanę zwrot pieniędzy.

Kumpel też zamawiał dostał paczkę tydzień temu, w paczce były śmieci, aliexpress nie chcę zwrócić pieniędzy. Kumpel przy otwieraniu robił zdjęcia i nagrał film a oni żądają jakiegoś potwierdzenia od poczty zawartości przesyłki.

Moja przesyłka według śledzenia przyjdzie w przyszłym tygodniu. Jak to ogarnąć by dostać zwrot?

#aliexpress #zakupyonline #pytanie #pocztapolska
  • 11
@moll: A to nie jest usługa dodatkowo płatna? Kiedyś było coś takiego że można było otworzyć paczkę przy odbiorze na okienku ale kosztowała coś ekstra.
@pesimist: jest nadal, paczka jest na poczcie najpierw komisyjnie pakowana z nadawcą i jest raport z nadania, a potem komisyjnie otwierana z odbiorcą i sprawdzane czy doszło co powinno
@pesimist: jest nadal, paczka jest na poczcie najpierw komisyjnie pakowana z nadawcą i jest raport z nadania, a potem komisyjnie otwierana z odbiorcą i sprawdzane czy doszło co powinno