Wpis z mikrobloga

Hej, przypominamy o fajnych nagrodach w ramach #cryptochallenge23!

Napisz treść o krypto i otrzymaj szansę zgarnięcia do 100 $ w USDT!

Co, gdzie i jak?
1. Załóż konto na Binance oraz zweryfikuj je. Można pominąć jeżeli już posiadasz konto na Binance.
2. Opublikuj ciekawy wpis na temat krypto na platformie Wykop.pl. Możesz wybrać jeden z przygotowanych przez nas tematów lub wybrać własny.

Nie chce Ci się pisać treści? Też spoko!
1. Skorzystaj z przygotowanego przez Binance linku referencyjnego, aby założyć konto.
2. Zweryfikuj swoją tożsamość na Binance w czasie trwania konkursu.

Nagrody za treść i za rejestrację mogą się łączyć ze sobą. Czyli możesz zgarnąć zarówno 100 USDT za treść oraz 5 USDT za założenie konta i przejścia weryfikacji KYC!

Nagrody zostaną rozesłane do 14 dni roboczych od zakończenia konkursu!

Ogłoszenie zwycięzców nagród za opublikowane treści odbędzie się w poniedziałek 06/03/2023. Zwycięzców poinformujemy również mailowo.

Okres trwania Konkursu: 20/02/2023 g. 13:00 - 02/03/2023 g. 13:00

#cryptochallenge23 #bitcoin #kryptowaluty
  • 74
@Binance_Poland: kiedy słyszę o krypto przypomina mi się świetny skecz Monty Python's o zaklinacz domów. Domy istniały dotąd, dokąd wszyscy w nie wierzyli. W razie braku wiary domy waliły się w gruzy. Ja rozumiem że pieniądz zgodnie z definicja jest umowa społeczna i być może w tym wypadku też to ma miejsce. Ja jednak mało wierzę w ten typ pieniądza.
jak wejdziesz sobie w ten profil to zobaczysz napis "profil firmowy"


@Upomnienie_z_grzywnom: i co z tego? Każdy może mieć konto firmowe. Nie ma do tego żadnej weryfikacji. Zaznaczasz przy rejestracji "konto firmowe" i tyle.

Czym innym są konta zweryfikowane, ale to konto NIE JEST zweryfikowane.
Ohohoho... "damy wam cukierka za zweryfikowanie się", a weryfikacja polega na skanowaniu twarzy z różnych kątów kamery telefonu i oczywiście obowiązkowej szpiegującej apki bo inaczej się nie da. SCAM I SPAM, TRZEBA SZYBKO ZWIJAĆ OD WAS KONTA, CYRPTO I PIENIĄDZE! DZIĘKI ZA PODJĘCIE DECYZJI!
Ale już poprzednio stwierdzono, że to ściema. Zielonka, konto niezweryfikowane, support binance sie wypiera i jeszcze reflink w URLu. Przecież to najprostszy scam na wyciąganie kasy poleceń + pewnie boty plusujące lub multikonto. A wy to łykacie jak pelikany.