Wpis z mikrobloga

Zastanawiałeś się jak nieudolna jest #policja ? Dostałem telefon od Mamy, przyszło pismo z Izby wytrzeźwień. Z rodzicami nie mieszkam już dobre 4 lata, oraz jestem dawno wymeldowany z tego adresu. Chłop który został zatrzymany podał moje dane. Zapewne myślisz, to były jakieś wrażliwe dane hmmmm ? Tak, bardzo ! Imię, Nazwisko, Imiona rodziców i datę urodzenia. Czyli coś co można wyszperać przez np. profil FB w 10minut. Odwiedziłem ten przybytek i wyjaśniłem jak wygląda sprawa. Pani stwierdziła że przez 22-lata jak tu pracuje, to drugi taki przypadek, pierwszy był z siostrami - bliźniaczkami xDDD ( Ja nie mam bliźniaka ) Napisałem pismo, oraz dołączyłem odpis RCP z roboty, akurat miałem 2-zmianę, a zatrzymanie miało miejsce 11:45 - 16:10. Dziś otrzymałem pismo, cofają opłatę 384zł za pobyt w tym prestiżowym hotelu ( ͡º ͜ʖ͡º) ! Pomijam fakt, że gość wygląda zupełnie inaczej niż Ja, jest kilka lat starszy, poszukiwany w celu odsiadki w ZK za jakieś przewinienia i dobrze znany Policji, SM !!! XD W piśmie jeszcze informują abym podzielił się wiedzą na temat osoby która podała Moje dane. Jasne, już pędzę wyręczać tych partaczy co odbębnili taką amatorkę i poszli grać w cs'a. Moje dochodzenie trwało krótko, wiem kto i dlaczego to zrobił... Przynajmniej przeprosił... Miłego ( ͡ ͜ʖ ͡)

#policja #feelsy #afera #bekazpolicji
Pobierz MultiRivals - Zastanawiałeś się jak nieudolna jest #Policja ? Dostałem telefon od Mam...
źródło: Pisemko
  • 1