Wpis z mikrobloga

@LonNon po pierwsze to nie jest potwierdzone info a po drugie nie oszukujemy się większości z nas jakoś szczególnie to nie zdziwi i wielu z nas również na jego miejscu nie dało by rady, nawet powiem że w jakiś sposob potrafił bym to zrozumieć
  • Odpowiedz
@LonNon: to jest ogromna odpowiedzialność i jeśli wiedział ze nie da rady tego udźwignąć to co? Powinien oszukiwać ja i siebie przez resztę życia, bo tak wypada? XD
  • Odpowiedz
@LonNon: a czy wy nie pomyśleliście o tym, że mogło coś nie grać wcześniej, jak jeszcze byla zdrowa, że wcale nie musi chodzi o niepełnosprawność tylko o charakter? To że twojej babie / twojemu chłopu się coś stanie oznacza, że musz być z nim/nią do końca, bo inaczej nie wypada? xd mam #!$%@? w reziego, jej współczuję że ją to spotkało, ale bez kitu że zawsze zdrowy musi być tym złym,
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: jest potwierdzone, ze 2 dni temu zajrzałem na IG tej laski, pisała że Remek już jej nie pomaga, z całej ich ,,ekipy" jedynie jego siostra ją ponoć wspiera... zresztą tak wybiórczo czasem zerknąłem na jej relacje, ewidentnie dawała znać że już nie są razem, teraz chyba wspólne fotki też zniknęły
  • Odpowiedz
@MWittmann

No baby jakoś porzucają facetów jak staną się chorzy, niepełnosprawni albo biedni :)


Proponuję w życiu kierować się wiedzą, a nie stereotypami. Ten temat jest dość dobrze przebadany i to akurat mężczyźni częściej porzucają partnerki w wyniku choroby, niż robią to kobiety.
  • Odpowiedz
@MWittmann Trzymaj cytat. Masz nazwisko autora, więc jak chcesz, to do oryginału dotrzesz:

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że mężczyźni sześć razy częściej zostawiają swoje chore żony niż kobiety swoich mężów w potrzebie. Dlaczego mężczyźni uciekają wtedy, kiedy są najbardziej potrzebni?

Rozwód lub separacja - jest bardzo prawdopodobne, że właśnie to cię spotka, kiedy usłyszysz diagnozę: nowotwór lub stwardnienie rozsiane - czytamy w Daily Mail.


Dr Marc Chamberlain, współautor badania i szef neuroonkologii w
  • Odpowiedz
@kiszczak: @EleganckiSkrzat A wzięliście pod uwagę obecny matriarchat? To co napiszesz źle o kobiecie sprawi, że jesteś incelem, mizoginem, konfoszurem itd. Kij z tym, że badania będą powiedzmy rzetelnie zrobione?

Bo ja ostatnio obserwuję tendencję wciskania ofiar wśród kobiet, a facetów jako #!$%@?ów odpowiedzialnych za piekło kobiet. Tylko jak są przykłady piekła facetów, to o nich nie ma tak głośno albo są pomijane :).

Wciskanie wszędzie super kobiet bohaterek i robienie
  • Odpowiedz
@MWittmann
Jak najbardziej. Jednakże tutaj na wykopie na niektórych tagach to jednak trochę już przesadzają. Mantlety siedzą całe życie w piwnicy i się mądrkuja na temat kobiet, gdzie jedynie to w okienku w maku mają z nimi jakiekolwiek interakcje.
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Ja tam do kobiet nic nie mam, ten tekst, że kobiety też olewają chorych albo biednych (problem finansowy bo strata pracy albo upadek firmy) to po prostu z autopsji bo miałem do czynienia z tym.

Dlatego rozbawiło mnie te rozczulanie w przypadku tej kobiety i oburzenie, ze facet ją zostawił. Tylko dziwne, że nie wspomniano, że ona zostawiła innego dla Reziego ;). A on pewnie też poprzednią zostawił dla niej.
  • Odpowiedz
@MWittmann

Tylko, że te badanie tak naprawdę dotyczyło osób z chorobami układu nerwowego i stwardnienia rozsianego.


Dokładnie. A te choroby prowadzą do niepełnosprawności. Czyż nie o tym mówiłeś?

No baby jakoś porzucają facetów jak staną się chorzy, niepełnosprawni
  • Odpowiedz