Wpis z mikrobloga

@rewter: Podziela. Są świadkowie, którzy poświadczą, że podpisała to w chwili pogorszenia zdrowia i do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (miała ostre zapalenie jelit, przez które straciła dużo krwi, bo miała wewnętrzne krwotoki w jamie brzusznej) i to spowodowało chwilowe pogorszenie świadomości, jak się jej poprawiło to była w szoku co podpisała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Baleburg: No właśnie z tym może być ciężko
( ͡° ʖ̯ ͡°) bo pełnomocnictwo ma siostra, która zgubiła ten papierek także tego, a osoba, która wykorzystała moją babcie jest jej córka, czyli moja matka i ja chciałbym to odkręcić tj cofnąć to by dom wrócił prawnie do mojej babci. Ciotka czyli jej synowa pamięta ich rozmowe jak zawsze mówiła, że ona nigdy się w darowizny nie da
@rewter: Mordo ale ja wiem, że ja sam #!$%@? zdziałam w temacie xD dlatego pisze, że z pomocą prawnika, ale pytanie czy potrzebuje do tego pełnomocnictwo babci czy nie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr:

Są świadkowie, którzy poświadczą, że podpisała to w chwili pogorszenia zdrowia i do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (miała ostre zapalenie jelit, przez które straciła dużo krwi, bo miała wewnętrzne krwotoki w jamie brzusznej) i to spowodowało chwilowe pogorszenie świadomości, jak się jej poprawiło to była w szoku co podpisała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moment, ale to się działo u notariusza? I notariusz nic