Wpis z mikrobloga

@LegendarnyOdkurzacz czyli teraz widzę, że zlewaczenie ma doprowadzić do upadku mocarstwa i "głupi Amerykanie" tego nie zauważyli tylko mądre polaki. Jaki Oxford w USA.... Harvard to dalej mokry sen studentów całego świata, a kadra jedna z najlepszych. Poza tym najwięcej specjalistów już od lat "importują" i to jest ich największa broń czyli wiza H1. Kończ już te wywody. Póki co nikt i nic nie zagraża statusowi USA. Rozdają karty.
@Mrjohnsmith: Jak uważasz.Harvard i oksford to dalej mokry sen studentów świata bo na serio wierzysz że mainstreamowe media powiedzą jak jest naprawdę. Słyszałeś o "syndromie paryskim"? Media promują paryż jako miasto piękne, nie pokazują rzeczywistego stanu i ludzie jak przyjeżdżają zwiedzić paryż to widzą śmieci brud i syf i odczuwają wielki zawód właśnie określany jako "syndrom paryski".

Zresztą ja nie neguję że póki co USA nadal rozdaje karty ale ja poprostu
@LegendarnyOdkurzacz po pierwsze juz Ci pisałem że Oksford nie jest w USA. Po drugie Harvard jest w top 5 rankingów światowych Uniwersytetów w 2022 razem z 3 innymi Uniwersytetami w USA jak Stanford czy MIT. To są rankingi światowe i kto by ich nie robił, dalej umieszcza Harvard w topce. Rankingi mają określone wymagania które trzeba spełnić i nic do tego nie ma "zlewaczenie". Amerykański sen miał dwa znaczenia. Pierwsze (od pucybuta