Wpis z mikrobloga

#skladamkomputer

Czy opłaca mi się poczekać tak z pół roku/rok na wymianę kompa? Laptop mi się sypie i zastanawiam się czy dostanę coś lepszego ew, taniej przez ten czas, Może lepiej od razu kupowąc bo i tak będzie to samo za rok jak jest teraz.

Znalazłem takiego gotowca z listy:
https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=1021388?utm_source=purepc.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=zestawy_luty_2023
  • 3
@Hekun: zaraz może zalać pół azji i dostępność dysków i ramów może siąść. generalnie trend jest taki, że co chwilę wychodzi cos nowego i stare teoretycznie tanieją, ale są czynniki których nie przewidzisz.
więc na Twoje pytanie nie ma dobrej odpowiedzi.
jak potrzebujesz i chcesz to zrobić w ciągu pół roku, to bym się nie napalał i po prostu szukał dobrych promek, aż coś się trafi fajnego w dobrej cenie.
@strikingsurface: w sumię to racja, ale mnie bardzo ogranicza wiedza bo w sumie nie znam się na tyle żeby umieć wyczaić jakąś promocję tak na szybko. Ja to muszę na spokojnie synek siąść.

A druga kwestia to raczej chce mieć wszystko z jednego sklepu żeby mi to złożyli bo nie chce niczego zdupczyć. Więc odpada szukanie po jednym elemencie