Wpis z mikrobloga

Mam fajny tekst na podryw do kasjerki(przymajmniej tak mi się wydaje). Jestem przy kasie i daje jej produkty do skanowania, ona pyta się czy coś jeszcze, a ja cały czas dalej takim poważnym głosem mówię jej np.: poproszę jeszcze papierosy, maszynkę jednorazówkę, gumę i 2x pani serdeczny uśmiech. Ona się uśmiecha za pierwszym razem(przynajmniej taki jest plan xD) i że poproszę jeszcze jeden(ona znowu się uśmiecha) i mówię jej że ma piękny uśmiech i czy da się zaprosić na kawę. Co wy na to? Dobry opener na podryw kasjerki czy cringe? Nie smiejcie się ze mnie xd, mam zerowe doświadczenie z kobietami i nie wiem czy się po prostu nie wydurnie. #przegryw #podryw #podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #bekazprzegrywa
  • 64
@NdFeB: ja nie mam z typ problemu. Jakby była lojalna, ugodowa, potrafiła zająć się domem i dziećmi, to czemu nie? Chociaż zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach znaleźć taką kobietę to nielada wyzwanie.
@Sadomason: ja miałem takie i takie i zdecydowanie z doświadczenia wolę niezależne kobiety które same zarabiają mają swoje pieniądze swoje konto i ani ja nie muszę się pytać jej czy mogę sobie coś kupić ani ona mnie. Koszty rozkładają się 50/50 i nie ma kłótni o hajs
@Sadomason:

Jeśli gwiazdy ułożą się pomyślnie to fajnie. Ale jeśli jakiś aspekt nie zabangla - np. koleżanka będzie miała bolesny PMS i będzie marzyła o śmierci albo zwyczajnie krecik będzie pukał w taborecik, to może średnio odebrać.

Ale próbuj. Jak nie ta to chociaż potrenujesz.
@Sadomason: to zadziała tylko jeśli... nie no, co ja mówię, szansa jest nikła - jeśli już, to spróbuj z jednym uśmiechem (ale jeśli będzie miała akurat gorszy dzień, to tylko ją takim czymś #!$%@?). Jeśli Ci na niej nie zależy jakoś super, to wal śmiało, albo przetestuj wcześniej w innym sklepie, żeby się obyć z możliwymi reakcjami :)