Wpis z mikrobloga

UWAGA przestrzegam!

Sieć Kaufland nie pozwala swoim klientom na wyjechanie ze sklepu plastikowym koszem na zakupy do samochodu na parking! Metalowym tak ale plastikowym nie. Chcą abyś kupił plastikową torbę za x zł i przepakowywał wszystko nim wyjdziesz ze sklepu. Musiałem dziś zwrócić zakupiony towar bo nie chcieli mnie wypuścić ze sklepu i straszyli wezwaniem ochrony. Normalnie cyrk.

Nieoficjalnie dowiedziałem się od jednego z pracowników, że im się tych plastikowych wózków myć nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego nie powalają wyjść nimi na zewnątrz na parking do samochodu.

Wszystko było by OK gdy tylko na klienta czekała informacja przy plastikowych wózkach, że nie można nimi wyjeżdżać na zewnątrz a takiej informacji nie było. Na chwilę obecną do czasu unormowania tej sytuacji wybieram portfelem inny bardziej przyjazny klientowi supermarket w mojej okolicy.
  • 25
@szuleer: Ale mnie nie obchodzą inni klienci. Ja swój koszyk zawsze kulturalnie odstawiałem. Dodatkowo nigdy nie spotkałem się z problemem walających się plastikowych koszy na parkingu. Efekt zakazu jest teraz taki, że klienci nie chcą brać plastikowych koszy na zakupy bo wiedzą co ich czeka przy kasie i cała ich piramida stoi przy wejściu na sklep co sprawiło, że teraz są dysfunkcyjne ()
@Fixeron: jakby pozwalali polskiej dziczy na wyniesienie koszyka, którego nie trzeba zwracać bo nie ma w nim monety to by za chwile tych koszyków nie mieli wcale
Na chwilę obecną do czasu unormowania tej sytuacji wybieram portfelem inny bardziej przyjazny klientowi supermarket w mojej okolicy.


@Fixeron: Czyli jaki?
@Fixeron q co ty jesteś debilnym imigrantem z USA że wszystko musi ci być powiedziane bo inaczej się oburzysz?

te wózki by musieli myć non stop, nikt nie ma na to czasu ani ochoty....
@Fixeron: Jeśli to nie zarzutka, to ja #!$%@?, OPie... Ręce opadają! Współczuję tym ludziom, którzy musieli się z Tobą użerać i tłumaczyć zagubionemu płatkowi śniegu, że "plaśtikowym wóźiećkiem nu nu, nie moźna wyjechać ze śklepu, bo od tego sią inne wóźiećki".
Stary chłop, a głuuupiii, wstyd!